Plan kolędy 2017/2018

27.12. 2017 – środa godz. 14.00

I – ul. Jabłoni (od początku) i ul.  Ogrodowa (od początku)
II – ul. Cieszyńska (od początku)

28.12. 2017 -czwartek  godz. 14.00

I – ul. św. Wojciecha (od początku)
II – ul. Bzów (końca) i ul. Orzechowa (końca)

29.12.2017 –  piątek godz. 14.00

I – Przydrożna (od końca) Piaseckiego(od początku) Błękitna(od końca) ul. Esperantystów(od początku)
II – ul. Bażancia (od początku)

30.12.2017 –  sobota godz. 14.00

I – ul. Jałowcowa (od początku)

2.01. 2018 – wtorek godz. 15.00

I – ul. Wiśniowa (od początku)
II – ul. Strzelnicza od końca i ul. Sarnia od początku

3.01.2018 – środa godz. 15.00

I – ul. Odo Bujwida, ul.Grabowskiego (od końca) i ul. Graniczna od  nr 2  do  nr 50 (parzyste)
II – ul. Tarnogórska od 219  do 189 i ul. Zamenhoffa (od początku)

4.01. 2018 – czwartek godz. 15.00

I – ul. Myśliwska   od 17 do 84
II – ul. Lisia (od końca) i ul. Zajęcza (od początku)

5.01. 2018 – piątek godz. 15.00

I – ul. Funka, ul. Olszewskiego (od końca), ul. Mościckiego
II –  ul. Czereśniowa (od początku) i ul. Cedrowa

7.01. 2018 – niedziela godz. 14.00

 I – ul. Ligocka     (od końca)

8.01. 2018 – poniedziałek godz. 15.00

I – ul. Obr. Pokoju        38, 36, 32, 30, 28,
II –
ul. Obr. Pokoju      26, 24, 20,18,

9.01. 2018 – wtorek godz. 15.00

I – ul. Obr. Pokoju       16, 14, 10, 8, 6,
II – ul. Obr. Pokoju     87, 85, 83, 81,79,

10.01. 2018 – środa godz. 15.00

I – ul. Obr. Pokoju     75, 73, 71, 69,67,
II – ul. Obr. Pokoju   65, 63, 61, 59,55,

11.01. 2018 –  czwartek godz. 15.00

I – ul. Obr. Pokoju    53, 49, 47, 45,43,
II – ul. Obr. Pokoju  41, 39, 37, 33, 31,29,

12.01. 2018 –  piątek godz. 15.00

I – ul. Obr. Pokoju     25, 23, 21, 19,17,
II – ul. Obr. Pokoju   15, 13, 9, 7, 3,1,

13.01, 2018 –  sobota godz. 13.00

I – ul. Myśliwska       4, 2d, 2c, 2b, 2a,

14.01. 2018 – niedziela godz. 14.00

I – ul. Obr. Westerplatte  35, 33, 31, 29,25,

15. 01. 2018 – poniedziałek godz. 15.00

I – ul. Obr. Westerplatte     23, 21, 19, 15,13,
II – ul. Obr. Westerplatte   1, 3, 7, 9,

16.01.2018 – wtorek godz. 15.00

I – ul. Rapackiego   14, 12, 8, 6, 2, 3,1,

17.01.2018 – środa godz. – 15.00

I – ul. Rapackiego  17, 15, 11, 9, 7, 5,

18.01.2018 – czwartek godz. 15.00

I – ul. Graniczna     95, 93, 81, 79, 77, 75, 73,71,
II – ul. Graniczna   69, 67, 65, 63, 61, 59, 57, 55,

19.01.2018 – piątek godz. 15.00

I – ul. Graniczna       53, 51, 49, 47, 45, 43, 41, 39,
II – ul. Graniczna     37, 35, 33, 31, 29, 27, 25, 23, 21,

21.01.2018 – niedziela godz. 14.00

I – ul. Wiązowa       2, 4, 6, 8, 10 ,12
II – ul. Wiązowa     14, 16, 18, 20, 22, 24, 26,

22.01.2018 – poniedziałek godz. 15.00

I – ul. ONZ              1, 3, 5, 2,6,
II – ul. ONZ            8, 10, 14,16,

23.01.2018 – wtorek godz. 15.00

I – ul. Paderewskiego      2, 4, 8, 10, 12,14,

24.01.2018 – środa godz. – 15.00

I – ul. Paderewskiego   18, 20, 22, 24, 26,

25.01.2018 – czwartek godz. – 15.00

I – ul. Paderewskiego     30, 32, 34, 36, 40, 42,
II – ul. Paderewskiego   44, 46, 48, 52, 54,

26.01.2018 – piątek godz. – 15.00

I – ul. Paderewskiego     72, 74, 78, 80, 82, 86,
II – ul. Paderewskiego   88, 92, 94, 98, 100,

27.01.2018 – sobota godz. – 13.00

I – ul. Paderewskiego   112, 110, 108, 104,102,
II – ul. PCK                    1a, 1, 3, 5, 2

28.01.2018 – niedziela godz. – 14.00

I – ul. PCK    12, 10, 8 , 4 ,
Kolęda dodatkowa  (zgłoszenia w zakrystii)