Plan kolędy 2018/2019

27.12. 2018 – czwartek godz. 14.00

I – ul. Wiśniowa  (od końca)
II – ul. Bażancia  (od końca)

28.12. 2018 – piątek godz. 14.00

  I – ul. Ogrodowa  (od końca) i ul. Jabłoni  (od końca)
II – ul. Orzechowa (od początku) i ul. Bzów (od początku)

29.12.2018 – sobota godz. 13.00

  I – ul. Graniczna od nr 50 do nr 2 (domki) ul. Odo Bujwida, ul. Grabowskiego  (od początku)
II – ul. Graniczna 93 i 95, Cedrowa i Czereśniowa (od początku)

30.12.2018 – niedziela godz. 14.00

I – ul. św. Wojciecha  (od końca)

2.01. 2019 – środa godz. 15.00

  I – ul. Paderewskiego      112, 110, 108, 104,102,
II – ul. Paderewskiego      100, 98, 94, 92,88,

3.01.2019 – czwartek godz. 15.00

  I – ul. Paderewskiego      86, 82, 80, 78, 74,72,
II – ul. Paderewskiego      54, 52, 48, 46,44,

4.01. 2019 – piątek godz. 15.00

  I – ul. Paderewskiego      42, 40, 36, 34, 32, 30,
II – ul. Paderewskiego      26, 24, 22, 20,18,

5.01. 2019 – sobota godz. 13.00

  I – ul. Paderewskiego      14, 12,10, 8, 4, 2,
II – ul. Sarnia (od końca)  i  ul. Strzelnicza  (od początku)

7.01. 2019 – poniedziałek godz. 15.00

  I – ul. PCK      2, 5, 3, 1, 1a,
II – ul. PCK      4 , 8 , 10,12,

8.01. 2019 – wtorek godz. 15.00

I – ul. Zajęcza  (od końca) ul. Lisia  (od początku)

9.01. 2019 – środa godz. 15.00

I – ul. Zamenhoffa  (od początku) i ul. Tarnogórska od 189 do 219

10.01. 2019 – czwartek godz. 15.00

  I – ul. ONZ      6, 2, 5, 3, 1,
II – ul. ONZ      8, 10, 14,16,

11.01. 2019 – piątek godz. 15.00

  I – ul. Wiązowa      14, 12, 10 , 8, 6, 4, 2,
II – ul. Wiązowa      26, 24, 22, 20, 18,16,

12.01. 2019 – sobota godz. 13.00

I – ul. Olszewskiego (od początku), ul. Mościckiego, ul. Funka,

13.01, 2019 niedziela godz. 14.00

I – ul. Esperantystów (od końca), Błękitna (od początku), Piaseckiego (od końca), Przydrożna (od początku)
II – ul. Cieszyńska (od końca)

14.01. 2019 – poniedziałek godz. 15.00

  I – ul. Obr. Westerplatte      25, 29, 31, 33, 35,
II – ul. Obr. Westerplatte      13, 15, 19, 21, 23,

15.01.2019 – wtorek godz. 15.00

I – ul. Obr. Westerplatte      9, 7, 3,1,

16. 01. 2019 – środa godz. 15.00

I – ul. Myśliwska od 84 do 17

17.01.2019 – Czwartek godz. 15.00

  I – ul. Graniczna      21, 23, 25, 27, 29, 31, 33,35,
II – ul. Graniczna      37, 39, 41, 43, 45, 47, 49,

18.01.2019 – piątek godz. 15.00

  I – ul. Graniczna      51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65,
II – ul. Graniczna      67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81,

19.01.2019 – sobota godz. 13.00

  I – ul. Ligocka (od początku)
II – ul. Myśliwska      4, 2a, 2b, 2c,2d,

20.01.2019 – niedziela godz. 14.00

  I – ul. Jałowcowa (od końca)
II – ul. Obr. Pokoju      1, 3, 7, 9, 13, 15,17,

21.01.2019 – poniedziałek godz. 15.00

  I – ul. Obr. Pokoju      19, 21, 23, 25, 29,31,
II – ul. Obr. Pokoju      33, 37, 39, 41, 43,45,

22.01.2019 – wtorek godz. 15.00

I – ul. Obr. Pokoju      47, 49, 53, 55, 59, 61,

23.01.2019 – Środa godz. 15.00

I – ul. Obr. Pokoju      63, 65, 67, 69, 71, 73,

24.01.2019 – Czwartek godz. 15.00

  I – ul. Obr. Pokoju      75, 79, 81, 83, 85, 87,
II – ul. Obr. Pokoju      6, 8, 10, 14, 16,

25.01.2019 – piątek godz. 15.00

  I – ul. Obr. Pokoju      18, 20, 24, 26, 28,
II – ul. Obr. Pokoju      30, 32, 36, 38,

26.01.2019 – sobota godz. 13.00

  I – ul. Obr. Poczty Gdańskiej      1, 2, 6, 8, 12,14,
II – ul. Obr. Poczty Gdańskiej      3, 5, 7, 9, 11, 15,17,

27.01.2019 – niedziela godz. 14.00

Kolęda dodatkowa  (zgłoszenia w zakrystii)