Plan odwiedzin kolędowych w roku 2019/2020

27.12. 2019 – piątek – godz.14.00
I – ul. Olszewskiego (od końca), ul. Funka i ul. Mościckiego
II – Przydrożna (od końca), Piaseckiego (od początku), Błękitna (od końca) ul. Esperantystów (od początku)

28.12. 2019 – sobota – godz. 13.00
I – ul. Ligocka (od końca)
II – ul. św. Wojciecha (od początku)

29.12.2019 – niedziela – godz. 14.00
I – ul. Tarnogórska od 219 do 189 ul. Zamenhoffa (od końca)
II – ul. Grabowskiego (od początku), ul. Odo Bujwida, ul. Graniczna od nr 2 do nr 50 (domki)

30.12.2019 –poniedziałek – godz. 14.00
I – ul. Jabłoni (od początku) i ul. Ogrodowa (od początku)
II – ul. Jałowcowa (od początku)

2.01. 2020 – czwartek – godz. 15.00
I – ul. Myśliwska od 17 do 84 i ul. Lisia (od końca)
II – ul. Myśliwska 4, 2d, 2c, 2b, 2a,

3.01.2020 – piątek – godz. 15.00
I – ul. Zajęcza (od początku) i ul. Wiśniowa (od początku)
II – ul. Strzelnicza (od końca), Obrońców Westerplatte 1a i ul. Sarnia (od początku)

4.01. 2020 – sobota – godz. 13.00
I – ul. Obr. Poczty Gdańskiej 14, 12, 8, 6, 2, 1,
II – ul. Obr. Poczty Gdańskiej 17, 15, 11, 9, 7, 5, 3,

5.01. 2020 – niedziela – godz. 14.00
I – ul. Bażancia (od początku)
II – ul. Obr. Pokoju 87, 85, 83, 81, 79,75,

6.01.2020 – poniedziałek – godz. 14.00
I – ul. Obr. Pokoju 73, 71, 69, 67, 65, 63,
II – ul. Obr. Pokoju 61, 59, 55, 53, 49,47,

7.01. 2020 – wtorek – godz. 15.00
I – Czereśniowa (od końca), Cedrowa i ul. Graniczna 93 i 95,

8.01. 2020 – środa – godz. 15.00
I – ul. Obr. Pokoju 45, 43, 41, 39, 37, 33,
II – ul. Obr. Pokoju 31, 29, 25, 23, 21,19,

9.01. 2020 – czwartek – godz. 15.00
I – ul. Bzów (od końca) i ul. Orzechowa (od końca)

10.01. 2020 – piątek – godz. 15.00
I – ul. Obr. Pokoju 17, 15, 13, 9, 7, 3,1,
II – ul. Cieszyńska (od początku)

11.01. 2020 – sobota – godz. 13.00
I – ul. Obr. Pokoju 38, 36, 32, 30,
II – ul. Obr. Pokoju 16, 14, 10, 8, 6,

12.01. 2020 – niedziela – godz. 14.00
I – ul. Obr. Pokoju 28, 26, 24, 20,18,
II – Kolęda dodatkowa – (zgłoszenia w zakrystii)

27.01, 2020 – poniedziałek – godz. 15.00
I – ul. ONZ 16, 14, 10, 8,
II – ul. ONZ 1, 3, 5, 2, 6,

28.01. 2020 – wtorek – godz. 15.00
I – ul. Paderewskiego 2, 4, 8, 10, 12, 14,

29. 01. 2020 – środa – godz. 15.00
I – ul. Paderewskiego 18, 20, 22, 24, 26,
II – ul. Paderewskiego 30, 32, 34, 36, 40,42,

30.01.2020 – czwartek – godz. 15.00
I – ul. Paderewskiego 44, 46, 48, 52,54,

31.01.2020 – piątek – godz. 15.00
I – ul. Paderewskiego 72, 74, 78, 80, 82,86,
II – ul. Paderewskiego 88, 92, 94, 98,100,

1.02.2020 – sobota – godz. 13.00
I – ul. Paderewskiego 102, 104, 108, 110,112,
II – ul. Obr. Westerplatte 1, 3, 7, 9,

2.02.2020 – niedziela – godz. 14.00
I – ul. Obr. Westerplatte 23, 21, 19, 15, 13,
II – ul. Obr. Westerplatte 35, 33, 31, 29, 25,

3.02.2020 – poniedziałek – godz. 15.00
I – ul. PCK 1,3,5, 1a, 2,
II – ul. PCK 12, 10, 8, 4,

5.02.2020 – środa – godz. 15.00
I – ul. Wiązowa 2, 4, 6, 8, 10, 12,14,
II – ul. Wiązowa 16, 18, 20, 22, 24,26,

7.02.2020 – Piątek – godz. 15.00
I – ul. Graniczna 81, 79, 77, 75, 73, 71, 69,67,
II – ul. Graniczna 65, 63, 61, 59, 57, 55, 53, 51,

8.02.2020 – sobota – godz. 13.00
I – ul. Graniczna, 49, 47, 45, 43, 41, 37, 39,
II – ul. Graniczna 35, 33, 31, 29, 27, 25, 23, 21,

9.02.2020 – niedziela – godz. 14.00
Kolęda dodatkowa – (zgłoszenia w zakrystii)