Ogłoszenia duszpasterskie 2 do 9 lipca

1.Dziś świętujemy XIII niedzielę zwykła w ciągu roku. Chrystus przypomina nam, że aby iść za Nim, trzeba „stracić” swe życie, a Boga postawić na pierwszym miejscu, nawet przed najbliższymi i zgodzić się na niesienie krzyża, który Bóg nam przygotował: krzyża choroby, niezrozumienia, osamotnienia, a przede wszystkim krzyża wyzwalania się od samego siebie.

Kolekta dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na potrzeby Parafii – na spłacenie witraży i ich montażu. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

2. Przypominamy, że od dzisiejszej niedzieli do końca sierpnia obowiązuje wakacyjny porządek nabożeństw. W tygodniu codzienne jedna Msza św. – wg. podanego planu, a w niedziele Msza św. wieczorna o godz. 20.00. (nie będzie Mszy św. o godz. 17.00.)

3. W poniedziałek i wtorek od godz. 8.00 prosimy mężczyzn o pomoc w postawieniu rusztowania i montażu środkowego witraża.

4. W tym tygodniu przypadają: I-szy czwartek i piątek miesiąca. W te dni po Mszach św. na nabożeństwa eucharystyczne.

PODZIĘKOWANIA

Za wszelką pomoc i życzliwość, za modlitwy, prace i  złożone ofiary materialne składamy z serca płynące  „Bóg zapłać”. Dziękujemy Paniom i Panom za dbałość o czystość i wystrój kościoła.

W najbliższych dniach planujemy zamontować w prezbiterium środkowy witraż, dlatego nadal gorąco apelujemy o pomoc duchową i materialną poprzez prace i ofiary według indywidualnych możliwości w naszym dziele budowy kościoła.

Podziękowanie za pielgrzymkę

Wizyta w Radiu „Maryja”                                                          

 

 

Sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II

W imieniu Wszystkich Uczestników składamy serdeczne podziękowania Państwu Jadwidze i Bogusławowi Superat za zorganizowanie kolejnej Pielgrzymki do Torunia, Bydgoszczy, Górki Klasztornej i Gniezna. Nasza wdzięczność jest zarazem mandatem zaufania i nadziei na kolejną ofertę pielgrzymkową.

Szczęść Boże na cały tydzień naszych prac
i wakacyjnego odpoczynku!