Ogłoszenia duszpasterskie 21 do 28 maja

1.Dziś o godz. 16.30 zapraszamy na nabożeństwo majowe, w tygodniu te nabożeństwa o godz. 18.30, w soboty i niedziele o godz. 16.30.

2. Od poniedziałku do środy przypadają tzw. Dni Krzyżowe przed Uroczystością Wniebowstąpienia Pańskiego, która przypada w przyszłą niedzielę. Z tej racji po rannych Mszach św. nabożeństwa błagalne w intencji rolników, o urodzaje, pogodę i błogosławieństwo w naszej pracy z procesją do Krzyża.

3. W poniedziałek, wtorek i środę zapraszamy wszystkie tegoroczne dzieci I-szo komunijne na msze św. o godz. 18.00 i nabożeństwo majowe połączone z próbami przed uroczystością I-szej komunii. Obecność obowiązkowa.

4. W piątek przypada Dzień Matki, dlatego zapraszamy na nabożeństwo majowe ofiarowane w ich intencji.

5. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 12.00 obchodzimy Uroczystość I-szej Komunii św., dlatego Parafian prosimy o skorzystanie z Mszy św. o innej godzinie. Zbiórka dzieci przed kościołem o godz. 11.45. W sobotę o godz. 9.00 spowiedź dzieci I-komunijnych i ostatnia próba.

6. W przyszłą niedzielę zachęcamy także naszych Parafian do udziału w Pielgrzymce mężczyzn i młodzieńców do Piekar Śląskich.

7. Rodziców dzieci zapisanych na letni wypoczynek w terminie od 17 do 22 lipca w Brennej prosimy o podanie danych dzieci i wpłatę 200 zł. zaliczki do końca bieżącego tygodnia. Koszt wyjazdu z pełnym wyżywieniem, ubezpieczeniem i różnymi atrakcjami wynosi 400 zł. Szczegóły na plakacie.

8. Zachęcamy do nabycia naszego informatora, „Gościa Niedzielnego” i „Małego Gościa” dla dzieci.

PODZIĘKOWANIA

Za wszelką pomoc i życzliwość, za modlitwy, prace i  złożone ofiary materialne składamy z serca płynące  „Bóg zapłać”. Dziękujemy Paniom i Panom za dbałość o czystość i wystrój kościoła.
W piątek po mszy św. wieczornej prosimy rodziców tegorocznych dzieci I-szo komunijnych o przygotowanie kościoła do tej uroczystości tzn. posprzątanie i udekorowanie.

Nadal gorąco apelujemy o pomoc duchową i materialną poprzez prace i ofiary według indywidualnych możliwości w naszym dziele budowy kościoła.