Ogłoszenia duszpasterskie od 1 do 8 maja 2016 r

1.Dziś przeżywamy już VI Niedzielę Wielkanocną, w którą Pan Jezus kieruje do nas orędzie pokoju, którego tak bardzo na świecie dziś potrzeba, a którego bez Chrystusa świat nam dać nie może.

Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na budowę kościoła. Za wszelką pomoc i życzliwość składamy serdeczne „Bóg Zapłać!”.

2.Dziś o godz. 16.30 zapraszamy na pierwsze nabożeństwo majowe, w tygodniu te nabożeństwa o godz. 18.30, w soboty i w niedziele o godz. 16.30.

3.W poniedziałek i w środę w ramach Dni Krzyżowych przed Uroczystością Wniebowstąpienia Pańskiego, którą obchodzimy za tydzień po Mszach św. rannych nabożeństwa błagalne w intencji rolników, o urodzaje i pogodę oraz o błog. w naszej pracy z procesją do Krzyża przy kościele.

4.We wtorek 3 maja przypada Uroczystość NMP Królowej Polski. Na Msze św. zapraszamy o godz. 8.00; 10.00 i 17.00. Już w poniedziałek o godz. 18.00 Msza św. wigilijna z tej uroczystości. Kolekta na potrzeby budowy.

5.W środę o godz. 18.00 zapraszamy dzieci na Mszę św. szkolną. Rodziców prosimy o przypominanie dzieciom o tym spotkaniu z Panem Jezusem.

6.W tym tygodniu przypadają: I-szy czwartek i sobota miesiąca. Po mszach św. zapraszamy na okolicznościowe nabożeństwa. W czwartek po mszy św. wieczornej zapraszamy na adorację Najśw. Sakr. (prowadzoną przez zespół „Caritas”) do godz. 20.00, którą rozpoczniemy nabożeństwem majowym.

7.W sobotę po Mszy św. porannej nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi ze zmianą Tajemnic różańcowych dla Róż, a od godz. 9.00 odwiedziny chorych, których prosimy zgłaszać w zakrystii.

8. Zachęcamy do nabycia informatora, „Gościa Niedzielnego” Małego Gościa”. Zachęcamy do rezerwacji intencji mszalnych.

   PODZIĘKOWANIA I PROŚBA O POMOC

Za wszelką pomoc i życzliwość, za modlitwy, prace i  złożone ofiary materialne składamy z serca płynące „Bóg zapłać”. Dziękujemy Paniom i Panom za dbałość o czystość i wystrój kościoła.

W piątek po nabożeństwie majowym prosimy o pomoc w sprzątaniu kościoła.

Nadal gorąco apelujemy o pomoc duchową i materialną poprzez prace i ofiary według indywidualnych możliwości w naszym dziele budowy kościoła, a za wszelką pomoc składamy serdeczne podziękowania.