Ogłoszenia Duszpasterskie od 10 do 17 stycznia 2016

1. Dziś niedziela Chrztu Pańskiego, która kończy Okres Bożego Narodzenia. Kolekta dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na spłatę naszych należności za ubiegły rok oraz na dalsze potrzeby budowy naszego kościoła. Za wszystkie ofiary składamy Bóg zapłać !.

2. Trwają odwiedziny kolędowe według podanego planu. Z tego względu od poniedziałku do piątku Msze św. tylko rano wg planu. Dzisiaj i w przyszłą niedzielę od godz. 14.00 kolęda dodatkowa dla rodzin, które nie mogły spotkać się z kapłanami w wyznaczonym czasie. Zgłoszenia w zakrystii.

3. W sobotę 16 stycznia przypada dzień papieski. Po Mszy św. porannej odprawimy nowennę do św. Jana Pawła II na którą możemy składać intencje.

4. W sobotę 16 stycznia po Mszy św. porannej wyjazd pielgrzymkowy szlakiem śląskich szopek organizowany przez zespół „Caritas”. Zapisy u Pań z „Caritasu”.

5. Przyszła niedziela jest trzecią w miesiącu – dlatego kolekta jest naszym specjalnym darem na potrzeby spłaty zobowiązań i potrzeby naszej Parafii.

6. Zachęcamy do nabycia informatora ze statystyką za ro 2015, „Gościa Niedzielnego” i „Małego Gościa”, kalendarzy parafialnych. Można rezerwować także wszystkie Msze św. na rok 2016. Wszystkie informacje także na: www.milosierdziegliwice.pl.

Podziękowania i prośba o pomoc w pracach

„Bóg zapłać” wszystkim za wszelką pomoc: za modlitwy, prace i złożone ofiary materialne.
W poniedziałek od godz. 8.00 prosimy Panów o pomoc w uporządkowaniu piwnic i przygotowaniu tych pomieszczeń do dalszych prac. W sobotę o godz. 9.00 prosimy o pomoc w sprzątaniu kościoła.
Wszystkich Parafian nadal prosimy o wszelkie formy wsparcia duchowego i materialnego na miarę możliwości w tym naszym wspólnym dziele budowy kościoła, a za okazaną życzliwość składamy serdeczne podziękowania.
Ze względów ekonomicznych wstrzymane zostaną nasze prace przy budowie, (aż do spłacenia naszych należności dla kilku firm za wykonane prace) oraz w celu gromadzenia środków na zapłatę rachunków za ogrzewanie.