Ogłoszenia duszpasterskie od 11 do 18 listopada

1.Dziś XXXII niedziela zwykła w ciągu roku. Słowo Boże głosi dziś pochwałę ubogich wdów, hojnie obdarowujących Boga i ludzi tym, co posiadały. Takiej postawy uczy nas również sam Jezus, który ofiarował dla nas samego siebie.

Kolekta tej niedzieli jest przeznaczona na dokończenie budowy kościoła. Za wszystkie złożone ofiary składamy „Bóg zapłać”.

2. Dzisiaj o godz. 18.30 zapraszamy na mszę św. exportacyjną za zmarłego w Boliwii ks. Misjonarza Piotra Lewandowskiego pod przewodnictwem ks. Bpa Andrzeja Iwaneckiego, po której modlitewne czuwanie przy zmarłym zakończone Apelem Jasnogórskim o godz. 21.00. Msza św. pogrzebowa zostanie odprawiona w poniedziałek o godz. 11.00 w kościele Chrystusa Króla z pożegnaniem na cmentarzu Lipowym.

3. W środę o godz. 18.00 Msza św. szkolna dla dzieci na którą zapraszamy obowiązkowo wszystkich tegorocznych kandydatów do I-szej komunii św.

4. W piątek 16 listopada przypada dzień papieski. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00 oraz na nowennę do Bożego Miłosierdzia z modlitwą do św. Jana Pawła II z oddaniem czci Jego relikwiom, na którą można w zakrystii składać intencje modlitewne.

5. W przyszłą niedzielę (trzecią w miesiącu)kolekta jest naszym specjalnym darem na potrzeby budowy. Sprawę tego wielkiego dzieła polecamy naszej ofiarności, a za wszelką pomoc składamy „Bóg Zapłać!”.

6. W sobotę od godz. 16.00 adoracja Najś. Sakramentu i okazja do Sakramentu Pokuty.

PODZIĘKOWANIA i PROŚBY

Za wszelką pomoc i życzliwość, za modlitwy, prace i  złożone ofiary materialne składamy z serca płynące  „Bóg zapłać”. Dziękujemy Paniom i Panom za wszystkie prace dla Parafii i za dbałość o czystość i wystrój kościoła. Aby jak najszybciej zakończyć nasze prace przy obejściu gorąco apelujemy o wsparcie duchowe i materialne wg własnych możliwości w tym naszym dziele budowy kościoła.

Szczęść Boże na cały tydzień naszych prac i zajęć !