Ogłoszenia duszpasterskie od 17 do 24 czerwca 2018

1.Przeżywamy XI niedzielę zwykłą w ciągu roku. W dzisiejszej Ewangelii o rozwoju Królestwa Bożego jak ziarnka gorczycy trzeba dostrzec realizm drogi wiodącej do dojrzałości. Wszyscy uczniowie Jezusa są w drodze i żaden z nich tu na ziemi nie jest w stu procentach doskonały. O jego wartości decyduje to, czy tą drogą wędruje, czy na niej stoi, czy też zmęczony jej trudem zawrócił.

Kolekta dzisiejszej trzeciej niedzieli jest naszą specjalną cegiełką na potrzeby Parafii  i dokończenie prac przy obejściu kościoła. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

2. W środę o godz. 18.00 z okazji zakończenia roku szkolno-katechetycznego zapraszamy na Mszę św. wszystkich uczniów, rodziców i wychowawców.

3. W sobotę od godz. 16.00 do 17.00 zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w czasie której jest okazja do Sakramentu Pokuty.

4. W przyszłą niedzielę po Mszach św. zbiórka letnia do puszek przeznaczona na potrzeby Stolicy Apostolskiej tzw. Świętopietrze.

5. W przyszłą niedzielę 24 czerwca o godz. 8.00 wyjazd dzieci na letnie kolonie w Łukęcinie. W związku z obowiązującym prawem prosimy, aby jeden z opiekunów był obecny przy wyjeździe dziecka, aby podpisać wymaganą zgodę.

 

PODZIĘKOWANIA i PROŚBY

Za wszelką pomoc i życzliwość, za modlitwy, prace i  złożone ofiary materialne składamy z serca płynące  „Bóg zapłać”.

Już w tym tygodniu planujemy rozpocząć kolejny etap prac przy wykończeniu parkingów, oświetlenia zewnętrznego kościoła, amfiteatru i innej tzw. „małej architektury”, dlatego nadal gorąco apelujemy o pomoc duchową i materialną poprzez prace i ofiary według indywidualnych możliwości w naszym dziele budowy kościoła.

 

Szczęść Boże na cały tydzień naszych zajęć!

Konto bankowe: 32 1240 1343 1111 0000 2359 8113
tel: 32 332 51 51; kancelaria czynna po Mszach św.
email: m_gora@kuria.gliwice.pl