Ogłoszenia duszpasterskie od 17 do 24 lutego

1.Dziś już VI niedziela zwykła. Przychodzimy posłuchać, komu Jezus błogosławi a komu mówi „biada”. Chrześcijanin wie, że warto do tej nauki się dostosować, bo gra toczy się o wielką stawkę – o całą wieczność, o zmartwychwstanie do życia.

Kolekta tej trzeciej niedzieli miesiąca jest naszą specjalną cegiełką na potrzeby Parafii i budowy kościoła zwłaszcza na ogrzewanie naszego kościoła, które za miesiąc styczeń wyniosło 10 116 zł. Za wszystkie ofiary składamy „Bóg zapłać”.

2. Przypominamy, że do zakończenia ferii zimowych w tygodniu od poniedziałku do czwartku msze św. tylko o godz. 8.00, a w piątki o godz. 18.00 z nowenną do Bożego Miłosierdzia i tylko po nich czynna kancelaria parafialna.

3. W poniedziałek po mszy św. porannej prosimy mężczyzn o pomoc w pracach porządkowych na zapleczu kościoła i przygotowujących do konsekracji świątyni.

4. W sobotę od godz. 16.00 do 17.00 zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w czasie której jest okazja do Sakramentu Pokuty.

PODZIĘKOWANIA i PROŚBY

Za wszelką pomoc i życzliwość, za modlitwy, prace i  złożone ofiary materialne składamy z serca płynące „Bóg zapłać”. Dziękujemy za dbałość o czystość, wystrój kościoła i obejścia, szczególnie za odśnieżanie w czasie opadów śniegu.

Dziękujemy Wszystkim, którzy w minionym roku przekazali 1% podatku na parafię. Również w nowym roku bardzo prosimy o tę formę wspierania Parafii.

Numer KRS 0000283966; cel Parafia Miłosierdzia Bożego-Gliwice.