Ogłoszenia duszpasterskie od 17 do 24 września

1.Kolekta tej trzeciej niedzieli miesiąca jest naszą specjalną cegiełką na dokończenie budowy kościoła. Za wszelką pomoc składamy „Bóg Zapłać!”. Dziś po Mszach św. zbiórka do puszek na potrzeby Stolicy Apostolskiej.

2. W środę o godz. 18.00 Msza św. szkolna dla dzieci na którą zapraszamy wszystkich uczniów naszej parafii, a obowiązkowo wszystkich tegorocznych kandydatów do I-szej komunii św. Po Mszy św. pierwsze spotkanie informacyjno-przygotowawcze dla rodziców dzieci I-szo komunijnych. Obecność jednego z rodziców obowiązkowa.

3. W czwartek na Mszę św. o godz. 18.00 zapraszamy wszystkich kandydatów do Sakramentu Bierzmowania z klas VII i I, II gimnazjum oraz starszych, po której zapisy i spotkanie informacyjne. Obecność kandydatów obowiązkowa.

4. Przypominamy, że wszystkie Sakramenty należy przyjmować w swoich parafiach zamieszkania, a jeżeli z różnych przyczyn pragniemy je przyjąć gdzie indziej należy przedłożyć zgodę swojej parafii.

5. W sobotę od godz. 16.00 do 17.00 zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w czasie której jest okazja do Sakramentu Pokuty.

6. Zapraszamy uczniów szkół podstawowych do wstępowania w szeregi Liturgicznej Służby Ołtarza, do grona Dzieci Maryi oraz do dziecięcej Scholii.

7. Informujemy Parafian i Gości, że w terminie od 3 do 10 lutego 2018 roku planowana jest pielgrzymka do Ziemi Świętej. Szczegółowy program, informacje i zapisy do 15 października
w kancelarii parafialnej.

8. Zachęcamy do nabycia informatora, „Gościa Niedzielnego” „Małego Gościa” oraz do rezerwacji dziękczynnych intencji mszalnych na rok 2018. (msze za zmarłych będą przyjmowane od października).

PODZIĘKOWANIA

Za wszelką pomoc i życzliwość, za modlitwy, prace i  złożone ofiary materialne składamy z serca płynące  „Bóg zapłać”. Dziękujemy Paniom i Panom za dbałość o czystość i wystrój kościoła i za wszelkie prace na rzecz Parafii. W minionym tygodniu kontynuowano prace przy porządkowaniu obejścia.

Nadal gorąco apelujemy o pomoc duchową i materialną poprzez prace i ofiary według indywidualnych możliwości w naszym dziele budowy kościoła.