Ogłoszenia duszpasterskie od 19 do 26 lutego

1.Dziś VII niedziela zwykła, w którą Pan Jezus zachęca nas do miłości nieprzyjaciół, bo to ona nas przybliża do doskonałości, której źródłem jest sam Bóg.

Kolekta dzisiejszej 3-ciej niedzieli miesiąca jest naszym specjalnym comiesięcznym darem – cegiełką na dalszą realizację budowy.  Za wszystkie złożone ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać !

2.W środę o godz. 18.00 zapraszamy wszystkie dzieci na swoją Mszę św. szkolną. Obecność obowiązkowa dla kandydatów do I-szej komunii św. Po mszy wieczornej katecheza dla dorosłych.

3.W czwartek o godz.16.30 katecheza przed bierzmowaniem dla kandydatów z I-szych klas gimnazjum

4.W sobotę od godz. 16.00 do 17.00 zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w czasie której jest okazja do Sakramentu Pokuty.

5.Przyszła niedziela jest ostatnią przed Środą Popielcową, dlatego rozpoczyna tzw. Dni Eucharystyczne. O godz. 15.00 koronką do Bożego Miłosierdzia rozpoczniemy Adorację Najśw. Sakramentu zakończoną o godz. 17.00.

6.Zachęcamy do nabycia informatora, „Gościa Niedzielnego” i „Małego Gościa” dla dzieci, naszych parafialnych kalendarzy.

PODZIĘKOWANIA

Bóg zapłać” wszystkim za wszelką pomoc: za modlitwy, prace i złożone ofiary materialne. W sposób szczególny składamy podziękowania za  dbałość o czystość kościoła i naszego obejścia. W piątek o godz. 14.00 prosimy o pomoc w sprzątaniu kościoła.

W tym roku również prosimy o przekazanie 1% podatku na parafię. Dokumenty do rozliczenia można składać w zakrystii. Numer KRS 0000283966; cel Parafia Miłosierdzia Bożego-Gliwice.

Wszystkich Parafian nadal prosimy o wszelkie formy wsparcia duchowego i materialnego na miarę możliwości w tym naszym wspólnym dziele budowy kościoła, a za okazaną życzliwość składamy serdeczne podziękowania.

 

Informacje dla narzeczonych – Poradnia Życia Rodzinnego

Narzeczonych, którzy chcą zawrzeć sakramentalny związek małżeński, zapraszamy na przygotowanie indywidualne w parafialnej poradni życia  rodzinnego. Przygotowanie składa się z trzech comiesięcznych spotkań. Zapisy i kontakt po nr tel: 600190336