Ogłoszenia duszpasterskie od 2 do 9 maja

1.Dziś w V Niedzielę Wielkanocną Chrystus przypomina nam, że jesteśmy Jego latoroślami, że w Nim i z Niego czerpiemy moc i siłę by rodzić dobre owoce życia.
Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby utrzymania naszej Parafii, za złożone ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

2. W poniedziałek 3 maja obchodzimy Uroczystość NMP Królowej Polski. Wszystkich Parafian zapraszamy na msze św. tej uroczystości o godz. 8.00 i 10.00. W tym dniu także w naszej Parafii pierwsza grupa dzieci przystąpi do I-szej komunii św. w czasie mszy św. o godz. 12.00, która jest zarezerwowana dla rodzin dzieci komunijnych.

3. Od wtorku do czwartku w ramach białego tygodnia dzieci komunijne będą uczestniczyć w mszach wieczornych i nabożeństwach majowych.

4. Przez cały miesiąc maj zapraszamy na nabożeństwa majowe w tygodniu po Mszy św. wieczornej, w soboty i niedziele o godz. 16.30. Starajmy się jak najliczniej uczestniczyć w tych pięknych nabożeństwach Maryjnych. Szczególnie zapraszamy dzieci komunijne.

5. W sobotę od godz. 16.00 okazja do Sakramentu Pokuty.

PODZIĘKOWANIA i PROŚBY

Dziękujemy Paniom i Panom za dbałość o czystość i wystrój kościoła oraz obejścia.Bóg zapłać” za modlitwy, prace i składane ofiary materialne, które można wpłacać na konto parafialne z opisem „darowizna na cele kultu religijnego” dającym możliwość odliczenia od podatku. W naszej kancelarii istnieje także możliwość składania ofiar i wpłat drogą elektroniczną.

Konto bankowe: 32 1240 1343 1111 0000 2359 8113

Szczęść Boże na cały tydzień naszych prac i nauki!