Ogłoszenia duszpasterskie od 24 września do 1 października

  1. Kolekta dzisiejszej niedzieli jest naszym darem na potrzeby Parafii. Za wszystkie ofiary składamy „Bóg zapłać”.
  2. W środę o godz. 18.00 Msza św. szkolna dla dzieci na którą zapraszamy wszystkich uczniów naszej parafii, a obowiązkowo wszystkich tegorocznych kandydatów do I-szej komunii św. oraz kandydatów do bierzmowania z klasy 7 oraz II i III gimnazjum. Po Mszy św. spotkanie z kandydatami do bierzmowania. Obecność obowiązkowa.
  3. W przyszłą niedzielę po mszach św. zbiórka do puszek na potrzeby Caritas diecezji i parafii przeznaczona na wsparcie najbiedniejszych rodzin.
  4. Informujemy Parafian i Gości, że w terminie od 3 do 10 lutego 2018 roku planowana jest pielgrzymka do Ziemi Świętej. Szczegółowy program, informacje i zapisy do 15 października
   w kancelarii parafialnej.
  5. Zachęcamy do rezerwacji dziękczynnych intencji mszalnych na rok 2018. (msze za zmarłych będą przyjmowane od października).

PODZIĘKOWANIA

Za wszelką pomoc i życzliwość, za modlitwy, prace i  złożone ofiary materialne składamy z serca płynące  „Bóg zapłać”. Dziękujemy Paniom i Panom za dbałość o czystość i wystrój kościoła i za prace na rzecz Parafii.

W najbliższych dniach planowane jest rozpoczęcie prac przy obejściu kościoła podzielonych na trzy etapy realizacji (ze względu na wysokie koszty materiałów i prac). W pierwszym etapie planowana jest realizacja drogi procesyjnej wokół kościoła, parkingu i kostki przed głównym wejściem do kościoła.

Nadal gorąco apelujemy o pomoc duchową i materialną poprzez prace i ofiary według indywidualnych możliwości w naszym dziele budowy kościoła.