Ogłoszenia duszpasterskie od 26 listopada do 3 grudnia

1.Dziś XXXIV, ostatnia niedziela zwykła, w którą obchodzimy Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Jego królestwo „nie jest z tego świata”. To królestwo prawdy i miłości, przebaczenia i pokoju. Czy rzeczywiście pragniemy go w naszym życiu? Czy chcemy być poddanymi takiego Króla? Zgoda na Jego panowanie oznacza najpierw dostrzeżenie i przyjęcie Jego miłości do nas.
Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczoną na potrzeby Parafii. Za wszystkie złożone ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać !”.

2. Dzisiaj po Mszach św. zbiórka do puszek „Caritas” przeznaczona na zorganizowanie mikołajkowych i świątecznych paczek dla dzieci i chorych.

3. Dziś o godz. 15.00 zapraszamy na nieszpory odpustowe w Parafii Chrystusa Króla, po których nauka stanowa dla mężczyzn i młodzieńców.

4. W tym tygodniu przypada: I-szy piątek i sobota miesiąca. Po Mszach św. rannych nabożeństwa okolicznościowe.

5. W sobotę po Mszy św. porannej nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi i zmiana Tajemnic Różańcowych. Z racji świąt odwiedziny chorych i starszych Parafian zostają przesunięte na sobotę 16 grudnia br. Zgłoszenia w zakrystii.

6. W sobotę od godz. 16.00 do 17.00 zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w czasie której jest okazja do Sakramentu Pokuty.

7. Tradycyjnie chcemy w naszej Parafii przeprowadzić akcję pt: „I Ty możesz zostać św. Mikołajem”. Na drzewku miłości w niedzielę 3 grudnia będą umieszczone listki w kształcie serduszek z konkretnymi osobami, którym możemy bezinteresownie i anonimowo pomóc (przygotować jakąś paczkę np.: zabawkę, słodycze, artykuły spożywcze itp).Przygotowane paczki z przyczepionym serduszkiem można składać w zakrystii do 10 grudnia. Przed świętami „Caritas” rozda je potrzebującym.

8. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się Adwent. Po mszy św. wieczornej o godz. 18.00 spotkanie informacyjne dla zapisanych na pielgrzymkę do Ziemi Świętej.

9. Zapraszamy dzieci i młodzież na dwutygodniowy letni wypoczynek w Łukęcinie nad morzem z ks. Robertem i Siostrą Jozuelą w terminie od 23 czerwca do 7 lipca 2018 roku.Zgłoszenia i zapisy oraz wpłata zaliczki w wysokości 150 zł do końca roku. Szczegóły na stronie internetowej www.kolonieletnie.eu oraz na plakacie.

PODZIĘKOWANIA

Za wszelką pomoc i życzliwość, za modlitwy, prace i  złożone ofiary materialne składamy z serca płynące  „Bóg zapłać”. Dziękujemy Paniom i Panom za dbałość o czystość i wystrój kościoła i za prace na rzecz Parafii.

Nadal gorąco apelujemy o pomoc duchową i materialną poprzez prace i ofiary według indywidualnych możliwości w naszym dziele budowy kościoła.

Szczęść Boże na cały tydzień !