Ogłoszenia duszpasterskie od 27 grudnia 2020 do 3 stycznia 2021

1.Dziś niedziela św. Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa. Dzisiejsza liturgia ukazuje nam wzór świętej Rodziny, abyśmy wpatrując się w Nią, umieli tak kształtować nasze życie rodzinne, by było ono dla osób wchodzących w skład rodziny drogą do Boga i drogą osiągania osobistej świętości.

2. Kolekta dzisiejszej niedzieli jest darem na potrzeby funkcjonowania naszej Parafii szczególnie na opłacanie należności za ogrzewanie. Za wszystkie złożone ofiary składamy „Bóg zapłać”. Dziś o godz. 16.15 zapraszamy na nieszpory kolędowe.

3. Od poniedziałku do środy msze św. tylko rano o godz. 8.00. W poniedziałek 28 grudnia z racji święta Młodzianków po Mszy o godz. 8.00 błogosławieństwo dla dzieci.

4. W czwartek 31 grudnia – ostatni dzień roku 2020 o godz. 17.00 zapraszamy na Mszę św. dziękczynno-błagalną połączoną z nabożeństwem na zakończenie roku ze statystyką naszej Parafii.

5. W piątek 1 stycznia obchodzimy Nowy Rok – Uroczystość Bożej Rodzicielki, a także Światowy Dzień Modlitw o Pokój. O godz. 16.15 zapraszamy na nieszpory kolędowe.

6. Sobota jest pierwszą w miesiącu, dlatego po mszy porannej nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP i zmiana tajemnic różańcowych.

7. Zachęcamy do nabycia  naszych parafialnych kalendarzy.

PODZIĘKOWANIA i PROŚBY

Dziękujemy Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do uroczystego i radosnego przeżywania świąt Bożego Narodzenia w naszej Parafii. Dziękujemy Paniom i Panom za dbałość o czystość i wystrój kościoła.

Wyrażamy serdeczne „Bóg zapłać” Wszystkim, którzy z troski o funkcjonowanie parafii składają ofiary na jej utrzymanie. Takie ofiary, można wpłacać na konto parafialne, a opisane adnotacją „darowizna na cele kultu religijnego” dają możliwość odliczenia od podatku.

Konto bankowe: 32 1240 1343 1111 0000 2359 8113

     Szczęść Boże na radosne i bezpieczne
przeżywanie Okresu Bożego Narodzenia !

tel: 32 332 51 51; kancelaria czynna po Mszach św.                                           email: m_gora@kuria.gliwice.pl