Ogłoszenia duszpasterskie od 29 kwietnia do 6 maja 2018

1. Dziś w V Niedzielę Wielkanocną Chrystus przypomina nam, że jesteśmy Jego latoroślami, że w Nim i z Niego czerpiemy moc i siłę by rodzić dobre owoce życia.

Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby Parafii i dokończenia budowy naszego kościoła. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

2. W poniedziałek 30 kwietnia (dzień kanonizacji św. Faustyny) przypada całodzienna Adoracja Najśw. Sakramentu w naszej Parafii. Wystawienie po Mszy św. porannej i adoracja do godz. 15 00 w kaplicy Matki Bożej Fatimskiej, od godz. 15.00 od Koronki do Bożego Miłosierdzia do 18.00 w kościele. Zachęcamy wszystkich Parafian w tym dniu do modlitewnego czuwania.

3. W poniedziałek o godz. 9.00 druga spowiedź dzieci komunijnych i ostatnia próba przed I-szą komunią.

4. We wtorek 1 maja na Mszy św. o godz. 11.00 obchodzimy w naszej Parafii Uroczystość I-szej Komunii św. Zbiórka dzieci przed kościołem o godz. 10.45.

5.We wtorek na pierwsze nabożeństwo majowe zapraszamy po mszy św. porannej. Przez cały miesiąc maj zapraszamy na nabożeństwa majowe w tygodniu po Mszy św. wieczornej, w soboty po mszy porannej a w niedziele i święta o godz. 16.30. Starajmy się jak najliczniej uczestniczyć w tych pięknych nabożeństwach Maryjnych. Szczególnie zapraszamy dzieci komunijne.

6.W czwartek 3 maja obchodzimy Uroczystość NMP Królowej Polski. Już w środę o godz. 18.00 msza św. wigilijna tej uroczystości, a w czwartek msze św. o godz. 8.00, 10.00 i 17.00. Nabożeństwo majowe o godz. 16.30.

7. W tym tygodniu przypadają: I-szy piątek i sobota miesiąca. W sobotę  zmiana Tajemnic różańcowych dla Róż, a od godz. 9.00 odwiedziny chorych, których prosimy zgłaszać w zakrystii.

8. W sobotę od godz. 16.00 do 17.00 zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w czasie której jest okazja do Sakramentu Pokuty.

9. Informujemy, że w terminie od 22 września do 1 października planowana jest pielgrzymka do Rzymu i San Giovanni Rotondo. Szczegółowy program i zapisy w kancelarii. Serdecznie zapraszamy !

PODZIĘKOWANIA i PROŚBY

Za wszelką pomoc i życzliwość, za modlitwy, prace i  złożone ofiary materialne składamy z serca płynące  „Bóg zapłać”. Nadal gorąco apelujemy o pomoc duchową i materialną poprzez prace i ofiary według indywidualnych możliwości w naszym dziele budowy kościoła.