Ogłoszenia duszpasterskie od 3 do  10 listopada

1.Dziś już XXXI niedziela zwykła w ciągu roku. Na Eucharystii spotykamy się z Chrystusem, i jak zmieniło się życie celnika Zacheusza z dzisiejszej Ewangelii, niech zmienia się również nasze życie po każdej Mszy św.

2. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby parafii i budowy naszego kościoła. Za wszystkie z serca złożone ofiary składamy gorące „Bóg zapłać!”.

3. Dziś o godz. 16.15 zapraszamy na różaniec za zmarłych zalecanych. Różaniec za zmarłych będziemy odmawiać do piątku włącznie po Mszach św. wieczornych. Prosimy o składanie w zakrystii wypominek za zmarłych wraz z ofiarą na utrzymanie Seminarium Duchownego.

4. W środę o godz. 18.00 Msza św. szkolna dla dzieci na którą zapraszamy obowiązkowo wszystkich tegorocznych kandydatów do I-szej komunii św.

5. W tym tygodniu obchodzimy I-szy czwartek miesiąca.

6. W sobotę 9 listopada od godz. 9.00 odwiedziny chorych Parafian, których prosimy zgłaszać w zakrystii.

7. W sobotę od godz. 16.00 do 16.50  okazja do Sakramentu Pokuty.

8. W przyszłą niedzielę dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym i zgodnie z zarządzeniem Episkopatu Polski po Mszach św. zbiórka do puszek przeznaczona na Kościół w potrzebie.

9. Zachęcamy do nabycia informatora, „Gościa Niedzielnego” w cenie 6 zł. i „Małego Gościa”.

PODZIĘKOWANIA i PROŚBY

Za wszelką pomoc i życzliwość, za modlitwy, prace i  złożone ofiary materialne składamy z serca płynące „Bóg zapłać”. Podziękowania składamy  za dbałość o czystość i wystrój naszego kościoła oraz za pomoc w pracach przy naszym kościele i obejściu. Nadal prowadzone są prace wykończeniowe przy wejściach do kościoła. Prosimy o wsparcie materialne tego przedsięwzięcia.

Szczęść Boże na cały tydzień naszych prac i nauki !

Konto bankowe: 32 1240 1343 1111 0000 2359 8113
tel: 32 332 51 51; kancelaria czynna po Mszach św.
email: m_gora@kuria.gliwice.pl