Ogłoszenia duszpasterskie od 30 grudnia do 6 stycznia 2019

1.Dziś niedziela św. Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa. Dzisiejsza liturgia ukazuje nam wzór świętej Rodziny, abyśmy wpatrując się w Nią, umieli tak kształtować nasze życie rodzinne, by było ono dla osób wchodzących w skład rodziny drogą do Boga i drogą osiągania osobistej świętości.

Kolekta dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na potrzeby budowy naszego kościoła. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać !”.

2. Dzisiaj o godz. 16.30 zapraszamy na nieszpory kolędowe, a w Parafii św. Rodziny w naszym dekanacie Uroczystość Odpustowa.

3. W poniedziałek 31 grudnia – ostatni dzień roku 2018 o godz. 17.00 zapraszamy na Mszę św. dziękczynno-błagalną połączoną z nabożeństwem na zakończenie roku ze statystyką naszej Parafii.

4. We wtorek 1 stycznia obchodzimy Nowy Rok – Uroczystość Bożej Rodzicielki, a także Światowy Dzień Modlitw o Pokój.

5. Od 2 stycznia wznawiamy duszpasterskie odwiedziny kolędowe według podanego planu.

6. W tym tygodniu obchodzimy I-szy czwartek, piątek i sobotę miesiąca. Z tej okazji po Mszach św. rannych zapraszamy na okolicznościowe nabożeństwa. W sobotę zmiana tajemnic różańcowych.

PODZIĘKOWANIA i PROŚBY

Za wszelką pomoc i życzliwość, za modlitwy, prace i  złożone ofiary materialne składamy z serca płynące  „Bóg zapłać”. Dziękujemy Paniom i Panom za dbałość o czystość i wystrój kościoła, za pomoc w świątecznej dekoracji naszego kościoła i tym, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do przygotowania świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku w naszej Parafii.

 

Niech  Boże Dziecię błogosławi naszej Parafii,

Wszystkim Gościom i Sąsiadom, każdemu z Nas

i Naszym bliskim w każdym dniu

Nowego Roku 2019.

Życzą Duszpasterze: ks. Marek i ks. Robert