Ogłoszenia duszpasterskie od 4 do 11 listopada

1.Dziś XXXI niedziela zwykła w ciągu roku. Nasze myśli w listopadzie koncentrują się wokół przyszłego życia, wokół tajemnicy domu Ojca, do którego zmierzamy. Zastanawiamy się, czy nie błądzimy, czy będziemy zbawieni? W dzisiejszej Ewangelii odnajdziemy odpowiedź Jezusa na te pytania. Do zbawienia, do wiecznego szczęścia, do Boga – wiedzie miłość. Eucharystia jest najpełniejszym urzeczywistnieniem i najlepszą nauką miłości.

Kolekta tej niedzieli jest przeznaczona na dokończenie budowy kościoła. Za wszystkie złożone ofiary składamy „Bóg zapłać”.

2. Dziś z racji Solidarności z Kościołem Prześladowanym zgodnie z zarządzeniem Episkopatu Polski po Mszach św. zbiórka do puszek przeznaczona na Kościół w potrzebie, tym razem na doświadczanych prześladowaniami chrześcijan w Pakistanie.

3. Dziś o godz. 16.15 zapraszamy na różaniec za zmarłych zalecanych. Różaniec za zmarłych będziemy odmawiać do czwartku wg porządku: w poniedziałek po Mszy św. wieczornej, a we wtorek, środę i czwartek po mszach porannych. Zalecki, wypominki za zmarłych można składać
w zakrystii.

4. W środę 7 listopada o godz. 18.00 zapraszamy dzieci na Mszę św. szkolną, w czasie której zostaną poświęcone i rozdane książeczki „Drogi do nieba” dla dzieci I-szo Komunijnych.

5. W sobotę od godz. 16.00 adoracja Najś. Sakramentu i okazja do Sakramentu Pokuty.

PODZIĘKOWANIA i PROŚBY

Za wszelką pomoc i życzliwość, za modlitwy, prace i  złożone ofiary materialne składamy z serca płynące  „Bóg zapłać”. Dziękujemy Paniom i Panom za wszystkie prace dla Parafii i za dbałość o czystość i wystrój kościoła. Aby jak najszybciej zakończyć nasze prace przy obejściu gorąco apelujemy o wsparcie duchowe i materialne wg własnych możliwości w tym naszym dziele budowy kościoła.

Szczęść Boże na cały tydzień naszych prac i zajęć !