Ogłoszenia duszpasterskie od 6 do 13 stycznia 2019

1. Dziś niedziela Objawienia Pańskiego -Trzech Króli. To pamiątka dnia, w którym po raz pierwszy tajemnica Jezusa Chrystusa jako Syna Bożego została przekazana nie tylko Żydom, ale i innym narodom.

2. W tę dzisiejszą Uroczystość zachęcamy rodziny do udziału w Orszaku Trzech Króli, który w Gliwicach rozpocznie się o godz. 14.00 w trzech grupach wychodzących: z kościoła Podwyższenia Krzyża Św. (kolor żółty), z Kościoła Św. Michała (kolor czerwony) oraz spod Dworca PKP (kolor niebieski). Wszystkie grupy spotkają się na gliwickim Rynku.

3. Ze względu na trwające odwiedziny kolędowe od poniedziałku do piątku kancelaria parafialna  czynna tylko po mszach św. porannych.

4. W sobotę na mszę św. o godz. 8.00 zapraszamy starszych i chorych Parafian po której spotkanie kolędowe w salce na probostwie.

PODZIĘKOWANIA i PROŚBY

Za wszelką pomoc i życzliwość, za modlitwy, prace i  złożone ofiary materialne składamy z serca płynące  „Bóg zapłać”. Dziękujemy za dbałość o czystość, wystrój kościoła i obejścia, szczególnie za odśnieżanie w czasie opadów śniegu.

Dziękujemy Wszystkim, którzy w minionym roku przekazali 1% podatku na parafię. Również w nowym roku bardzo prosimy o tę formę wspierania Parafii.
Numer KRS 0000283966; cel Parafia Miłosierdzia Bożego-Gliwice.