Ogłoszenia duszpasterskie od 7 do 14 lutego

1.Dziś V niedziela zwykła w ciągu roku. Spotykamy się z Jezusem, który uzdrawia nasze choroby i słabości. Powierzmy Mu więc siebie, nasze rodziny i cały kolejny tydzień naszych codziennych zajęć.

2. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby naszej Parafii, szczególnie na pokrycie kosztów ogrzewania. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać!” .

3. Jeszcze w tym tygodniu od poniedziałku do piątku tylko Msze św. poranne o godz. 8.00, po których do godz. 9.00 adoracja Najśw. Sakramentu. W piątek po Mszy nowenna do Miłosierdzia Bożego.

4. W czwartek 11 lutego przypada wspomnienie Matki Bożej z Lourdes – Światowy Dzień Chorych, dlatego w czasie Mszy św. porannej o godz. 8.00 będziemy udzielać Sakramentu Chorych, a po niej nabożeństwo sakramentalne z błogosławieństwem Lourdzkim. Zapraszamy wszystkich chorych i starszych Parafian.

5. Zachęcamy do korzystania z sakramentu pokuty przed każdą mszą św. W soboty okazja do spowiedzi od godz. 16.00 w czasie adoracji Najświętszego Sakramentu.

PODZIĘKOWANIA i PROŚBY

Dziękujemy Paniom i Panom za dbałość o czystość i wystrój kościoła, za odśnieżanie obejścia i za pomoc w rozebraniu bożonarodzeniowej dekoracji.

 „Bóg zapłać” za modlitwy, prace i składane ofiary materialne, które można wpłacać na konto parafialne z opisem „darowizna na cele kultu religijnego” dającym możliwość odliczenia od podatku.
W naszej kancelarii istnieje także możliwość składania ofiar i wpłat drogą elektroniczną.
                Konto bankowe: 32 1240 1343 1111 0000 2359 8113
Również w tym roku prosimy o przekazanie 1% podatku na parafię.
Numer KRS 0000283966; cel Parafia Miłosierdzia Bożego-Gliwice.

Wszystkim którzy w kolejnym tygodniu podejmują swoje obowiązki zawodowe i rodzinne, życzymy błogosławieństwa w pracy i w nauce.