Ogłoszenia duszpasterskie od 9 do 16 lutego

1.W dzisiejszą niedzielę Chrystus przypomina nam, że każdy z nas ma być solą ziemi i światłem świata. W tym kontekście musimy sobie odpowiedzieć, jakimi jesteśmy uczniami Jezusa i jakie dajemy świadectwo ludziom z naszego otoczenia.

Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby naszej Parafii, szczególnie na pokrycie kosztów ogrzewania. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać!” .

2. Od poniedziałku po przerwie zimowej wracamy do normalnego porządku nabożeństw czyli codziennie msza św. rano i wieczorem. Kancelaria czynna po mszach św.

3. We wtorek 11 lutego przypada wspomnienie Matki Bożej z Lourdes – Światowy Dzień Chorych, dlatego w czasie Mszy św. porannej o godz. 8.00 będziemy udzielać Sakramentu Chorych, a następnie odprawimy nabożeństwo sakramentalne z błogosławieństwem Lourdzkim. Zapraszamy wszystkich chorych i starszych Parafian.

4. W środę o godz. 18.00 zapraszamy dzieci na pierwszą po feriach zimowych Mszę św. szkolną.

5. W czwartek o godz. 18.00 zapraszamy na mszę św. wszystkich kandydatów do Sakramentu bierzmowania. Po mszy św. spotkanie formacyjne dla tegorocznych kandydatów z klas VIII i starszych. Obecność obowiązkowa.

6. W sobotę od godz. 16.00 do 17.00 zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w czasie której jest okazja do Sakramentu Pokuty.

7. Przyszła niedziela jest trzecią w miesiącu – dlatego kolekta jest naszym specjalnym darem – cegiełką na potrzeby spłaty zobowiązań i potrzeb naszej Parafii, zwłaszcza za opłatę należności za ogrzewanie. Polecamy tę sprawę naszej trosce duchowej i materialne

8. Zachęcamy do nabycia naszego informatora, „Gościa Niedzielnego”, a także kalendarzy parafialnych.

PODZIĘKOWANIA i PROŚBY

„Bóg zapłać” wszystkim za wszelką pomoc: za modlitwy, prace i złożone ofiary materialne. Dziękujemy za dbałość o czystość, wystrój kościoła i obejścia, dziękujemy wszystkim którzy pomogli w rozebraniu bożonarodzeniowej dekoracji.

Dziękujemy Wszystkim, którzy w tym roku przekazali 1% podatku na parafię. Również w nowym roku bardzo prosimy o tę formę wspierania Parafii.

Numer KRS 0000283966; cel Parafia Miłosierdzia Bożego-Gliwice.

Nadal prosimy o wsparcie duchowe i materialne na miarę możliwości w tym naszym wspólnym dziele troski o Parafię i świątynię.

Szczęść Boże na cały tydzień naszych prac i nauki !

Konto bankowe: 32 1240 1343 1111 0000 2359 8113
tel: 32 332 51 51; kancelaria czynna po Mszach św.
email: m_gora@kuria.gliwice.pl