Ogłoszenia od 12 do 19 lutego

1.Przeżywamy dziś VI niedzielę zwykłą, w którą Pan Jezus zachęca nas do refleksji na wypełnianiem przekazań w naszym życiu. Pan Jezus mówi nam tak jak swoim uczniom: nie przysięgajcie, tylko mówcie prawdę. W ogóle nie przysięgajcie, zawsze mówcie samą prawdę.

2. W dzisiejszą niedzielę po mszach św. w nawiązaniu do zalecenia Przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski zbiórka do puszek na rzecz poszkodowanych w wyniku trzęsienia ziemi w Turcji i Syrii, gdzie tysiące ludzi straciło życie, jeszcze więcej odniosło obrażenia. Utracili wszystko, co mieli.

3. Przypominamy, że jeszcze w tym tygodniu od poniedziałku do piątku tylko Msze św. poranne o godz. 8.00. W piątek po Mszy nowenna do Miłosierdzia Bożego.

4. W sobotę od godz. 16.00 adoracja Najśw. Sakramentu i okazja do Sakramentu Pokuty.

5. Zachęcamy do codziennej adoracji Najśw. Sakramentu – do godz. 16.00.

PODZIĘKOWANIA i  PROŚBY

„Bóg zapłać” wszystkim za wszelką pomoc i życzliwość: za modlitwy, prace i złożone ofiary materialne. Dziękujemy Paniom i Panom za dbałość o czystość i wystrój kościoła. Wyrażamy serdeczne „Bóg zapłać” Wszystkim, którzy z troski o funkcjonowanie parafii złożyli ofiary kolędowe na jej utrzymanie i w kościele czy przelewane na konto parafialne.  Konto bankowe: 32 1240 1343 1111 0000 2359 8113

Dziękujemy Wszystkim, którzy w ubiegłym roku przekazali 1% podatku na parafię. Również w tym roku bardzo prosimy o tę formę wspierania Parafii – obecnie można przekazać 1.5%.
Numer KRS 0000283966; cel Parafia Miłosierdzia Bożego-Gliwice.

Szczęść Boże na cały tydzień naszych prac i nauki !

kancelaria czynna po Mszach św. tel: 32 332 51 51; email: mb_gliwice@kuria.gliwice.pl