Ogłoszenia od 13 do 20 lutego

1.Dziś już VI niedziela zwykła. Przychodzimy posłuchać, komu Jezus błogosławi a komu mówi „biada”. Chrześcijanin wie, że warto do tej nauki się dostosować, bo gra toczy się o wielką stawkę – o całą wieczność, o zmartwychwstanie do życia. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona na ogrzewanie naszego kościoła, które za miesiąc styczeń wyniosło 4581.48 zł. Za wszystkie złożone ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

2.Przypominamy, że w okresie zimowym od poniedziałku do piątku tylko Msze św. poranne. Kancelaria czynna zawsze po mszach św. także w sobotę i niedzielę.

3.We wtorek po Mszy św. zapraszamy na nowennę do św. Antoniego ofiarowaną w intencji wszystkich chorych, a w środę po Mszy św. prosimy o opiekę dla naszych rodzin, Parafii i Kościoła przez modlitwę do św. Józefa Opiekuna.

4.Zachęcamy do korzystania z sakramentu pokuty przed każdą mszą św. W soboty okazja do spowiedzi od godz. 16.00 w czasie adoracji Najświętszego Sakramentu.

5.Przyszła niedziela jest trzecią w miesiącu dlatego kolekta jest naszą comiesięczną cegiełką na potrzeby Parafii, zwłaszcza na spłacanie należności za media.

PODZIĘKOWANIA i PROŚBY

Dziękujemy Paniom i Panom za dbałość o czystość i wystrój kościoła. Wyrażamy serdeczne „Bóg zapłać” Wszystkim, którzy z troski o funkcjonowanie parafii składają ofiary na jej utrzymanie. Takie ofiary, można wpłacać na konto parafialne, a opisane adnotacją „darowizna na cele kultu religijnego” dają możliwość odliczenia od podatku.

Konto bankowe: 32 1240 1343 1111 0000 2359 8113

Dziękujemy Wszystkim, którzy w ubiegłym roku przekazali 1% podatku na parafię. Również w tym roku bardzo prosimy o tę formę wspierania Parafii.

Numer KRS 0000283966; cel Parafia Miłosierdzia Bożego-Gliwice

Wszystkim życzymy błogosławieństwa w pracy, nauce i w zimowym wypoczynku.

tel: 32 332 51 51; kancelaria czynna po Mszach św. email: mb_gliwice@kuria.gliwice.pl