Ogłoszenia od 14 do 21 listopada

1. Dziś XXXIII Niedziela zwykła. Liturgia Słowa zwraca naszą uwagę na wartość czasu i jego przemijalność. Choć nie znamy daty powtórnego przyjścia Jezusa, oczekujemy Go, a każda Eucharystia to zwiastowanie Jego bliskości.

2. Kolekta dzisiejszej niedzieli jest darem na potrzeby Parafii. Za wszystkie złożone ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

3. W dzisiejszą niedzielę obchodzimy XIII dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym i dlatego po mszach św. zbiórka do puszek przeznaczona w tym roku na pomoc w Libanie.

4. W środę o godz. 18.00 zapraszamy dzieci na Mszę św. szkolną.

5. W przyszłą niedzielę – ostatnią w roku liturgicznym – obchodzimy Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.

6. Przyszła niedziela jest III-cią w miesiącu, dlatego kolekta jest naszym specjalnym comiesięcznym darem na utrzymanie Parafii. Polecamy tę sprawę naszej modlitwie i ofiarności wg własnych możliwości.

7. W przyszłą niedzielę zgodnie z decyzją Episkopatu Polski po mszach zbiórka do puszek „Caritasu”  na rzecz migrantów z granicy białorusko-polskiej, na finansowanie działań pomocowych na terenach przygranicznych podczas kryzysu migracyjnego oraz na proces długotrwałej integracji uchodźców, którzy zdecydują się pozostać w Polsce.

8. W sobotę od godz. 16.00 adoracja Najś. Sakramentu i okazja do Sakramentu Pokuty.

9. Zachęcamy do nabycia „Gościa Niedzielnego” i „Małego Gościa” dla dzieci. Można też nabyć lampiony roratnie dla dzieci, kartki świąteczne oraz opłatki. Zachęcamy także do rezerwacji wszystkich intencji mszalnych na przyszły rok.

PODZIĘKOWANIA i PROŚBY

Za wszelką pomoc i życzliwość, za modlitwy, prace i  złożone ofiary materialne składamy z serca płynące  „Bóg zapłać”. Dziękujemy Paniom i Panom za dbałość o czystość i wystrój kościoła oraz obejścia. „Bóg zapłać” za modlitwy, prace i składane ofiary materialne, które można wpłacać na konto parafialne z opisem „darowizna na cele kultu religijnego” dającym możliwość odliczenia od podatku.

Konto bankowe: 32 1240 1343 1111 0000 2359 8113

Szczęść Boże na cały tydzień naszych zajęć, prac i nauki !

tel: 32 332 51 51; kancelaria czynna po Mszach św. email: mb_gliwice@kuria.gliwice.pl