Ogłoszenia od 17 do 24 kwietnia

Ukrzyżowany, który żyje,  Oniemiały, który mówi,
Pogrzebany, który przychodzi,  Przebity, który się ukazuje,
Umarły, który z martwych powstał,niech rozraduje Wasze Serca

 

1.Dziś Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego – Wielkanoc – święto świąt chrześcijańskich, święto największego wydarzenia w historii zbawienia ludzkości.

2. Dziś i jutro o godz. 16.30 zapraszamy na Nieszpory Wielkanocne – kolejne dni Nowenny do Miłosierdzia Bożego, którą rozpoczęliśmy w Wielki Piątek.

3 Jutro II Dzień Świąt – Poniedziałek Wielkanocny. Msze św. wg porządku niedzielnego. Po mszach św. zbiórka do puszek przeznaczona na KUL.

4. We wtorek i w środę ze względu na kapłański „Emaus” oraz konwent wielkanocny nie będzie Mszy św. wieczornej.

5. W najbliższy piątek oktawy wielkanocnej nie obowiązuje post.

6. W przyszłą niedzielę 24 kwietnia obchodzimy nasz Odpust Parafialny ku Czci Bożego Miłosierdzia.

PODZIĘKOWANIA i PROŚBY

Za wszelką pomoc i życzliwość składamy z serca płynące „Bóg zapłać”. Wyrazy wdzięczności składamy za pomoc w przygotowaniu Liturgii Wielkiego Tygodnia, dekoracji i świątecznego wystroju oraz przygotowania do świąt. Dziękujemy Paniom i Panom za dbałość o czystość i wystrój kościoła oraz obejścia. „Bóg zapłać” za modlitwy, prace i składane ofiary materialne, które można wpłacać na konto parafialne z opisem „darowizna na cele kultu religijnego” dającym możliwość odliczenia od podatku. Konto bankowe: 32 1240 1343 1111 0000 2359 8113

Również w tym roku prosimy o przekazanie 1% podatku na parafię. Numer KRS 0000283966; cel Parafia Miłosierdzia Bożego-Gliwice.

Zmartwychwstały niech nas prowadzi w całym Tygodniu!

tel: 32 332 51 51; kancelaria czynna po Mszach św. email: mb_gliwice@kuria.gliwice.pl