Ogłoszenia od 21 do 28 listopada

1.Dziś XXXIV, ostatnia niedziela zwykła, w którą obchodzimy w Kościele Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Jego królestwo „nie jest z tego świata”. To królestwo prawdy i miłości, przebaczenia i pokoju. Czy rzeczywiście pragniemy go w naszym życiu? Czy chcemy być poddanymi takiego Króla? Zgoda na Jego panowanie oznacza najpierw dostrzeżenie i przyjęcie Jego miłości do nas dziś, w tej Eucharystii.

Kolekta dzisiejszej III-ej niedzieli miesiąca jest naszym specjalnym comiesięcznym darem – cegiełką na potrzeby utrzymania i funkcjonowania naszej parafii, w tym czasie na spłacanie należności za ogrzewanie kościoła. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

2. Dziś po mszach św. zapowiedziana przed tygodniem zbiórka do puszek „Caritasu”.

3. W środę o godz. 18.00 zapraszamy dzieci na Mszę św. szkolną.

4. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się liturgiczny czas adwentu. Na mszach św. będziemy błogosławić adwentowe wieńce, świece i lampiony.

5. W sobotę od godz. 16.00 adoracja Najś. Sakramentu i okazja do Sakramentu Pokuty.

6. Zachęcamy do nabycia „Gościa Niedzielnego” i Małego Gościa” dla dzieci. Można też nabyć lampiony roratnie dla dzieci, kartki świąteczne oraz opłatki. Zachęcamy także do rezerwacji wszystkich intencji mszalnych na przyszły rok.

PODZIĘKOWANIA i PROŚBY

Za wszelką pomoc i życzliwość, za modlitwy, prace i  złożone ofiary materialne składamy z serca płynące  „Bóg zapłać”. Dziękujemy Paniom i Panom za dbałość o czystość i wystrój kościoła oraz obejścia. „Bóg zapłać” za modlitwy, prace i składane ofiary materialne, które można wpłacać na konto parafialne z opisem „darowizna na cele kultu religijnego” dającym możliwość odliczenia od podatku.

Konto bankowe: 32 1240 1343 1111 0000 2359 8113

Szczęść Boże na cały tydzień naszych zajęć, prac i nauki !

tel: 32 332 51 51; kancelaria czynna po Mszach św. email: mb_gliwice@kuria.gliwice.pl