Ogłoszenia od 21 do 28 sierpnia

1.Dziś świętujemy już XXI niedzielą zwykłą w ciągu roku. Liturgia przypomina nam, że jedyną bramą do Zbawienia jest sam Chrystus. Posługując się przypowieścią o ciasnych drzwiach pragnie, jako dobry pedagog, wezwać nas do mobilizacji wszystkich sił, byśmy zbawienie osiągnęli. Faktycznie bowiem nie chodzi o to, by wiedzieć, ilu zostanie zbawionych, lecz by samemu do zbawionych należeć.

2. Kolekta tej trzeciej niedzieli jest naszym specjalnym comiesięcznym darem – cegiełką na potrzeby Parafii, dziś na spłacanie należności całorocznego ubezpieczenia naszej Parafii. Za wszelką pomoc i życzliwość składamy serdeczne „Bóg Zapłać!”.

3. W piątek 26 sierpnia przypada Uroczystość NMP Częstochowskiej. Na mszę św. zapraszamy o godz. 18.00.

4. W sobotę od godz. 16.00 adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do Sakramentu Pokuty.

5. Przypominamy, że do końca sierpnia obowiązuje wakacyjny porządek nabożeństw wg podanego planu. Kancelaria czynna po mszach św.

PODZIĘKOWANIA i  PROŚBY

Za wszelką pomoc i życzliwość składamy z serca płynące „Bóg zapłać”. Wyrazy wdzięczności składamy Paniom i Panom za dbałość o czystość i wystrój kościoła oraz obejścia. „Bóg zapłać” za modlitwy, prace i składane ofiary materialne, które można wpłacać na konto parafialne.  Konto bankowe: 32 1240 1343 1111 0000 2359 8113

Szczęść Boże na cały tydzień naszych prac i wakacyjnego odpoczynku!

tel: 32 332 51 51; kancelaria czynna po Mszach św. email: mb_gliwice@kuria.gliwice.pl