Ogłoszenia od 26 listopada do 3 grudnia

1.Dziś XXXIV, ostatnia niedziela zwykła, w którą obchodzimy w Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Chrystus, Król królów i Pan panów, nie będzie nas osądzał według naszych wyobrażeń, na miarę ludzkiej oceny. Tylko On, który zna nas dogłębnie, może być naszym Panem i Sędzią. Sam będąc Miłosierdziem, będzie nas „sądził” z czynów miłosierdzia.

2. Zgodnie z zapowiedzią także dziś po mszach św. zbiórka do puszek „Caritas” przeznaczona na zorganizowanie mikołajkowych i świątecznych paczek dla dzieci i chorych w naszej Parafii.

3. W poniedziałek po Mszy wieczornej spotkanie grupy biblijnej. Będzie rozważana Ewangelię z I-szej Niedzieli Adwentu (Mk 13, 33-37). Prosimy przynieść Pismo Święte.

4. W środę o godz. 18.00 zapraszamy dzieci na Mszę św. szkolną.

5. W tym tygodniu przypadają: I-szy piątek i sobota miesiąca. Zapraszamy do sakramentu pokuty i do uczestnictwa w nabożeństwach. Przypominamy, że z racji świąt odwiedziny chorych i starszych Parafian zostają przesunięte na sobotę 16 grudnia. Zgłoszenia w zakrystii. W sobotę na godzinę 10.00 zapraszamy Marianki a także chętne dziewczęta ze szkoły podstawowej i średniej na zbiórkę.

6. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się liturgiczny czas adwentu. Na mszach św. będziemy błogosławić adwentowe wieńce, świece i lampiony.

7. W zakrystii można nabyć „Gościa Niedzielnego” „Małego Gościa” dla dzieci, wigilijne opłatki, świąteczne kartki oraz roratnie lampiony dla dzieci. Za tydzień będą już świece wigilijne „Caritasu”.

8. Dziękujemy Paniom i Panom za dbałość o czystość i wystrój kościoła oraz obejścia. „Bóg zapłać” za modlitwy, prace i składane ofiary materialne, które można wpłacać na konto parafialne.
Konto bankowe: 32 1240 1343 1111 0000 2359 8113

Zachęcamy do codziennej adoracji Najświętszego Sakramentu w kaplicy Matki Bożej Fatimskiej!

kancelaria czynna po Mszach św. tel: 32 332 51 51; email: mb_gliwice@kuria.gliwice.pl