Ogłoszenia od 27 czerwca do 4 lipca

1.Przeżywamy dziś XIII niedzielę zwykłą w ciągu roku. W Liturgii Słowa spotykamy Chrystusa, który z Bożą mocą uzdrawia cierpiącą kobietę i wyrywa z bezradności i rozpaczy ojca Jaira. Oboje zwrócili się do Pana, a Jego odpowiedź przekroczyła ich wyobrażenia. Chrystus może również i z naszych trudnych sytuacji wyprowadzić dobro, jeśli tylko spotka się z naszą wiarą i zaufaniem.

Kolekta dzisiejsza jest przeznaczona na potrzeby utrzymania parafii. Za wszystkie złożone ofiary, także wpłaty na konto parafii składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

2. W dzisiejszą niedzielę po mszach św. zbiórka letnia do puszek przeznaczona na potrzeby Stolicy Apostolskiej tzw. Świętopietrze.

3. Przypominamy, że odponiedziałku aż do końca sierpnia obowiązuje wakacyjny porządek nabożeństw w tygodniu i w niedziele. W tygodniu msze św. od poniedziałku do czwartku rano o godz. 8.00, w piątki o godz. 18.00 połączona z nowenną do Bożego Miłosierdzia, a w niedziele msza wieczorna o godz. 20.00. Kancelaria czynna tylko po mszach św.

4. We wtorek 29 czerwca przypada uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 8.00.

5. W tym tygodniu przypadają: I-szy czwartek; I-szy piątek i I-sza sobota miesiąca. W te dni naszej wewnętrznej odnowy zapraszamy do sakramentu pokuty i na eucharystię, a po Mszach św. na nabożeństwa eucharystyczne.

6. W sobotę od godz. 9.00 odwiedziny chorych, których prosimy zgłaszać w zakrystii, a od godz. 16.00 adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do Sakramentu Pokuty.

PODZIĘKOWANIA i PROŚBY

Dziękujemy Paniom i Panom za dbałość o czystość i wystrój kościoła oraz obejścia. „Bóg zapłać” za modlitwy, prace i składane ofiary materialne, które można wpłacać na konto parafialne z opisem „darowizna na cele kultu religijnego” dającym możliwość odliczenia od podatku.

Konto bankowe: 32 1240 1343 1111 0000 2359 8113

Szczęść Boże na cały tydzień naszych prac i wypoczynku!

tel: 32 332 51 51; kancelaria czynna po Mszach św. email: mb_gliwice@kuria.gliwice.plm