Ogłoszenia od 27 sierpnia do 3 września

  1. Przeżywamy XXI niedzielę zwykłą w ciągu roku. Zastanówmy się dziś nad pytaniem: Kim naprawdę jest dla mnie Jezus Chrystus? Czy rzeczywiście chcę Go poznawać, dzielić z nim swoją codzienność? Jeżeli jest w nas choć cień pragnienia, tęsknoty za Bogiem – nie zawiedziemy się.
  1. Kolekta dzisiejszej niedzieli jest naszym darem na potrzeby kościoła i utrzymanie Parafii. Za wszelką pomoc i życzliwość składamy serdeczne „Bóg Zapłać!”.
  1. W dzisiejszą niedzielę już po raz ostatni Msza św. wieczorna o godz. 20.00. Do końca tygodnia obowiązuje jeszcze wakacyjny porządek w dni powszednie. Kancelaria czynna po mszach św.
  1. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czasie wakacji: w tygodniu od poniedziałku do czwartku do godz. 17.00. W piątki początek adoracji w kaplicy o godz. 8.00 i zakończenie o godz.17.30. W niedziele adoracja do godz. 19.30.
  1. W tym tygodniu przypadają: I-szy piątek i I-sza sobota miesiąca. W piątek od godz. 17.00 okazja do spowiedzi szczególnie dla dzieci przed nowym rokiem szkolnym i adoracja prowadzona przez Wspólnotę Małych Rycerzy Miłosiernego Serca Jezusowego, a po nowennie spotkanie członków i kandydatów chętnych do modlitwy w ramach Wspólnoty Małych Rycerzy.
  1. W sobotę po Mszy św. porannej nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi ze zmianą Tajemnic różańcowych dla Róż, a od godz. 9.00 odwiedziny chorych, których prosimy zgłaszać w zakrystii. W sobotę o godz. 18.00 nauka przed chrztem dla rodziców i chrzestnych.
  1. Także w sobotę 2 września odbędzie się Diecezjalna Pielgrzymka Kobiet do Sanktuarium Matki Bożej Pokornej w Rudach, do udziału w której zachęcamy także nasze Parafianki. Msza św. w Rudach o godz. 11.00.
  1. „Bóg zapłać” za wszelką pomoc: za modlitwy, prace i złożone ofiary. Dziękujemy za składane ofiary materialne, które można wpłacać także na konto: 32 1240 1343 1111 0000 2359 8113

Szczęść Boże na cały tydzień naszych prac i wakacyjnego odpoczynku!
ZACHĘCAMY DO CODZIENNEJ ADORACJI NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU

kancelaria czynna po Mszach św. tel: 32 332 51 51; email: mb_gliwice@kuria.gliwice.pl