Ogłoszenia od 3 do 10 marca

1. Dziś już trzecia niedziela Wielkiego Postu, w którą Chrystus Pan swoją postawą przypomina nam, czym ma być świątynia. Dla nas, katolików, każda świątynia jest domem Bożym, miejscem, gdzie przebywa Chrystus w Sakramencie Eucharystii. Jest miejscem, gdzie przychodzimy, by wielbić Boga, dziękować Mu za otrzymane dobrodziejstwa, prosić o nowe łaski i przepraszać Go za uchybienia.

2. W dzisiejszą niedzielę kolekta przeznaczona na pomoc dla Ośrodka Rehabilitacyjno – Edukacyjnego dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnych w Rusinowicach.

3. Dziś o godz. 16.00 zapraszamy na Gorzkie Żale z Kazaniem Pasyjnym.

4. W poniedziałek po Mszy wieczornej spotkanie grupy biblijnej. Będzie rozważana Ewangelia z 4 Niedzieli Wielkiego Postu. Prosimy przynieść Pismo Święte. 

5. W środę o godz. 18.00 msza św. szkolna z Drogą Krzyżową dla dzieci.

6. W piątek o godz. 17.00 zapraszamy na Nabożeństwo Drogi Krzyżowej ofiarowane za naszych zmarłych. (Prosimy o składanie wypominek w zakrystii).

7. W tym tygodniu przypada: I-szy czwartek miesiąca.

8. W sobotę okazja do spowiedzi od godz. 16.00 w czasie adoracji Najświętszego Sakramentu.

9. W przyszłą niedzielę po Mszach św. zgodnie z instrukcją Episkopatu Polski zbiórka do puszek na pomoc dla misjonarzy i misjonarek pracujących na Ukrainie.

PODZIĘKOWANIA i PROŚBY

„Bóg zapłać” za modlitwy, prace i składane ofiary materialne. Dziękujemy Paniom i Panom za dbałość o czystość i wystrój kościoła oraz obejścia, za odśnieżanie, za wszelką pomoc, życzliwość i ofiary, które można wpłacać na konto parafialne. Konto bankowe: 32 1240 1343 1111 0000 2359 8113

Dziękujemy Wszystkim, którzy w minionym roku przekazali 1,5% podatku na parafię. Również w tym roku prosimy o tę formę wsparcia Parafii.  Numer KRS 0000283966; cel Parafia Miłosierdzia Bożego-Gliwice.

Szczęść Boże na cały kolejny tydzień! Najlepszym czasem do nawrócenia jest czas teraźniejszy.
Zachęcamy do codziennej adoracji Najświętszego Sakramentu w kaplicy Matki Bożej Fatimskiej!

kancelaria czynna po Mszach św. tel: 32 332 51 51; email: mb_gliwice@kuria.gliwice.pl