Ogłoszenia od 6 do 13 sierpnia

1.Dziś XVIII niedziela zwykła w ciągu roku w którą przypada święto Przemienienia Pańskiego. Jak Apostołów na Górze Tabor Jezus Chrystus gromadzi i nas wokół siebie, aby umocnić naszą wiarę. Niech to niedzielne spotkanie z Nim uzdolni nas także do przemiany codziennego życia.

2. Jeszcze w dzisiejszą niedzielę można uzyskać odpust zupełny tzw. „Porcjunkuli” (od małego kościoła NMP Anielskiej w Asyżu). Także jeszcze dziś można w zakrystii wspomóc naszych misjonarzy składając ofiary na misje w ramach akcji „MIVA Polska św. Krzysztof – podaruj 1 grosz za 1 km jazdy bez wypadku” na misyjne środki transportu oraz nabyć okolicznościowe parafialne breloczki do kluczy.

3. W przyszłą niedziele przypada dzień fatimski. O godz. 19.15 zapraszamy na modlitwę różańcową. O godz. 20.00 Msza św. fatimska w intencjach, które można składać w zakrystii, po której procesja światła z figurą fatimską, o przygotowanie której, prosimy członków Wspólnoty „Margaretek”.

4. Przypominamy, że do końca sierpnia obowiązuje wakacyjny porządek nabożeństw w tygodniu i w niedziele. Kancelaria czynna tylko po mszach św.

5. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czasie wakacji: w tygodniu od poniedziałku do czwartku do godz. 17.00. W piątki początek adoracji w kaplicy o godz. 8.00 i zakończenie o godz.17.30. W niedziele adoracja do godz. 19.30.

6. W sobotę od godz. 9.00 odwiedziny chorych, których proszę zgłaszać w zakrystii, a od godz. 16.00 do 16.45 adoracja Najśw. Sakramentu i okazja do Sakramentu Pokuty.

7. Informujemy, że tegoroczna Piesza Diecezjalna Pielgrzymka na Jasną Górę odbędzie się w terminie od 17 do 19 sierpnia; zapisy do grupy niebieskiej prowadzone są w kancelarii parafii Chrystusa Króla w godzinach jej  urzędowania bądź internetowo za pośrednictwem strony https://gliwicka.com/.

„Bóg zapłać” za wszelką pomoc: za modlitwy, prace i złożone ofiary materialne. Dziękujemy za składane ofiary materialne, które można wpłacać także na konto: 32 1240 1343 1111 0000 2359 8113

Szczęść Boże na cały tydzień naszych prac i wakacyjnego odpoczynku!

ZACHĘCAMY DO CODZIENNEJ ADORACJI NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU

kancelaria czynna po Mszach św. tel: 32 332 51 51; email: mb_gliwice@kuria.gliwice.pl