Ogłoszenia od 7 do 14 kwietnia

 

 

Z okazji Naszego Odpustu ku czci Bożego Miłosierdzia wszystkim Parafianom, jak i przybyłym Gościom, składamy serdeczne życzenia zdrowia,
Błogosławieństwa Bożego i Pokoju płynącego
  z zawierzenia Zmartwychwstałemu Królowi Miłosierdzia.

 

1.Dziś Święto Bożego Miłosierdzia, które dla naszej Parafii jest równocześnie Uroczystością odpustową. Sumie odpustowej będzie przewodniczył ks. Bp Senior Jan Kopiec.

2. Dziś o godz. 15.00 nieszpory odpustowe z koronką do Miłosierdzia Bożego.

3. Dziś rozpoczyna się 82 Tydzień Miłosierdzia pod hasłem „Miłosierdzie źródłem nadziei”, dlatego w przyszłą niedzielę na zakończenie po mszach św. zbiórka do puszek na potrzeby „Caritas” Diecezji i Parafii.

4. W poniedziałek obchodzimy przeniesioną z 25 marca Uroczystość Zwiastowania Pańskiego w którą przypada Dzień Świętości Życia i zachęcamy do Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego, którego życie w łonie matki jest zagrożone. Zapraszamy do udziału w Eucharystii i modlitwy w intencji matek i dzieci nienarodzonych.

5. W środę o godz. 18.00 Msza św. szkolna. Po mszy św. spotkanie informacyjne z fotografem oraz odbiór strojów komunijnych dla dzieci. Obecność obowiązkowa.

6. W sobotę od godz. 16.00 adoracja Najśw. Sakramentu i okazja do Sakramentu Pokuty.

7. W przyszłą niedzielę o godz. 16.00 nabożeństwo pokutne dla kandydatów do bierzmowania i ich rodziców. Obecność obowiązkowa.

PODZIĘKOWANIA i PROŚBY

Za wszelką pomoc i życzliwość składamy z serca płynące „Bóg zapłać”. Wyrazy wdzięczności składamy za pomoc w przygotowaniu naszego Odpustu Parafialnego, Paniom i Panom za dbałość o czystość i wystrój kościoła oraz obejścia.  „Bóg zapłać” za modlitwy, prace i składane ofiary materialne, które można wpłacać na konto parafialne:  Konto bankowe: 32 1240 1343 1111 0000 2359 8113

Również w tym roku bardzo prosimy o przekazanie 1.5% podatku na wsparcie działalności Parafii: Numer KRS 0000283966; cel Parafia Miłosierdzia Bożego-Gliwice.

Bóg Miłosierny niech nas prowadzi w całym Tygodniu!
ZACHĘCAMY DO CODZIENNEJ ADORACJI NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU

kancelaria czynna po Mszach św. tel: 32 332 51 51; email: mb_gliwice@kuria.gliwice.pl