Ogłoszenia od 9 do 16 kwietnia

Ukrzyżowany, który żyje,  Oniemiały, który mówi, Pogrzebany, który przychodzi,
Przebity, który się ukazuje, Umarły, który z martwych powstał, niech rozraduje Wasze serca
życzą Duszpasterze

1.Dziś Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego – Wielkanoc – święto świąt chrześcijańskich, święto największego wydarzenia w historii zbawienia ludzkości.

2. Dziś i jutro o godz. 16.30 zapraszamy na Nieszpory Wielkanocne – kolejne dni Nowenny do Miłosierdzia Bożego, którą rozpoczęliśmy w Wielki Piątek.

3. Jutro II Dzień Świąt – Poniedziałek Wielkanocny. Msze św. wg porządku niedzielnego.

4. W środę msza św. szkolna po której odbiór strojów liturgicznych dla dzieci komunijnych i spotkanie organizacyjne z rodzicami i fotografem oraz ustalenie porządku spowiedzi św. dla dzieci, która odbędzie się w sobotę w dwóch grupach o godz. 9.30 i o godz. 11.00.

5. W najbliższy piątek oktawy wielkanocnej nie obowiązuje post.

6. W przyszłą niedzielę 16 kwietnia obchodzimy nasz Odpust Parafialny ku Czci Bożego Miłosierdzia. Sumie odpustowej będzie przewodniczył ks. Bp Gliwicki Sławomir Oder. Nieszpory o godz. 16.00.

PODZIĘKOWANIA i PROŚBY

Za wszelką pomoc i życzliwość składamy z serca płynące „Bóg zapłać”. Wyrazy wdzięczności składamy za pomoc w przygotowaniu Liturgii Wielkiego Tygodnia, dekoracji i świątecznego wystroju oraz przygotowania do świąt. Dziękujemy Paniom i Panom za dbałość o czystość i wystrój kościoła oraz obejścia. „Bóg zapłać” za modlitwy, prace i składane ofiary materialne, które można wpłacać na konto parafialne z opisem „darowizna na cele kultu religijnego” dającym możliwość odliczenia od podatku. Konto bankowe: 32 1240 1343 1111 0000 2359 8113

Również w tym roku bardzo prosimy o przekazanie 1.5% podatku na wsparcie działalności charytatywno-dydaktycznej  Parafii. Numer KRS 0000283966; cel Parafia Miłosierdzia Bożego-Gliwice.

Bóg Miłosierny niech nas prowadzi w całym Tygodniu!

kancelaria czynna po Mszach św. tel: 32 332 51 51; email: mb_gliwice@kuria.gliwice.pl