Ogłoszenia duszpasterskie od 22 do 29 listopada

1.Dziś XXXIV, ostatnia niedziela zwykła, w którą obchodzimy w Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Chrystus, Król królów i Pan panów, nie będzie nas osądzał według naszych wyobrażeń, na miarę ludzkiej oceny. Tylko On, który zna nas dogłębnie, może być naszym Panem i Sędzią. Sam będąc Miłosierdziem, będzie nas „sądził” z czynów miłosierdzia.

2. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby funkcjonowania naszej Parafii. Sprawę tego dzieła polecamy naszej modlitwie i ofiarności, a za wszystkie ofiary składamy „Bóg Zapłać!”.

3. Zgodnie z zapowiedzią także dziś po mszach św. w naszej Diecezji zbiórka do puszek przeznaczona na pomoc dla Ośrodka Rehabilitacyjno – Edukacyjnego dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnych w Rusinowicach. (przeniesiona z czerwca br.)

4. W przyszłą niedzielę 29 listopada rozpoczynamy liturgiczny czas Adwentu. Po Mszach św. zbiórka do puszek „Caritas” przeznaczona na zorganizowanie mikołajkowych i świątecznych paczek dla dzieci i chorych w naszej Parafii.

5. W sobotę od godz. 16.00 adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi św.

6. W zakrystii można nabyć parafialne kalendarze i wigilijne świece „Caritasu”. Prosimy także o rezerwację intencji mszalnych na przyszły rok.

PODZIĘKOWANIA i PROŚBY

Dziękujemy Paniom i Panom za dbałość o czystość i wystrój kościoła.  Wyrażamy serdeczne „Bóg zapłać” Wszystkim, którzy z troski o funkcjonowanie parafii składają ofiary na jej utrzymanie. Takie ofiary, można wpłacać na konto parafialne, a opisane adnotacją „darowizna na cele kultu religijnego” dają możliwość odliczenia od podatku.

Konto bankowe: 32 1240 1343 1111 0000 2359 8113

Szczęść Boże na cały tydzień naszych prac i nauki! Życzymy zdrowia!
„EUCHARYSTIA DAJE ŻYCIE!”

Kancelaria parafialna czynna po mszach św. Informacje na stronie: www.milosierdziegliwice.pl