Drodzy Rodzice!

 

Zgodnie z ustaleniami z Rodzicami dzieci pierwszokomunijnych informujemy, że ta uroczystość w roku 2021 będzie przeżywana w dwóch grupach:

w dniu 1 maja godz. 12.00 – klasy III a i III b;
w dniu 3 maja godz. 12.00 – klasy III c i III d.

Informujemy rodziców dzieci I-szo komunijnych, że ze względu na przedłużenie aktualnie obowiązujących obostrzeń do 18 kwietnia, kolejne spotkanie odbędzie się dopiero 21 kwietnia w środę po mszy wieczornej. Wówczas analizując sytuację epidemiczną albo zostajemy przy zaplanowanych terminach uroczystości I-szo komunijnych na 1 i 3 maja, albo przesuwamy je na 3 czerwca (Uroczystość Bożego Ciała) i 5 czerwca (sobota po Bożym Ciele).

Prosimy dzieci o przygotowanie się z rozdanych książeczek ze str. 167 na katechezę o Sakramencie Pokuty. Poniżej link do formuły spowiedzi dla dzieci.
formuła_spowiedzi

I-sza Komunia 2022

Zainteresowanym podajemy informację, że w roku 2022 uroczystość I-szo komunijna dla dzieci zaplanowana jest w dniu 3 maja w Uroczystość MB Królowej Polski, ale ze względu na pandemię mogą być jeszcze inne terminy w zależności od ilości dzieci i sytuacji, co będzie rozważane na spotkaniu rodziców we wrześniu 2021r. Pozdrawiam ks. Proboszcz