Ogłoszenia duszpasterskie od 25 września do 2 października

  1. Kolekta dzisiejsza jest naszym darem na potrzeby Parafii i budowy kościoła. Za wszystkie z serca złożone ofiary składamy gorące „Bóg zapłać!”.
  2. W dzisiejszą niedzielę po raz drugi przed wyjazdem na misje do Boliwii Słowo Boże głosi pochodzący z naszej Parafii ks. Piotr Lewandowski, który po mszach św. będzie zbierał ofiary do puszek na wsparcie Jego posługi misyjnej.
  3. Także dziś po mszach św., zgodnie z zarządzeniem Episkopatu Polski, zbiórka do puszek przeznaczona na pomoc ofiarom trzęsienia ziemi we Włoszech.
  4. W środę o godz. 18.00 Msza św. szkolna dla dzieci na którą zapraszamy wszystkich uczniów naszej parafii, a obowiązkowo tegorocznych kandydatów do I-szej komunii św.
  5. W środę po mszy św. wieczornej zapraszamy na katechezę dla dorosłych.
  6. W sobotę od godz. 16.00 do 17.00 zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w czasie której jest okazja do Sakramentu Pokuty.
  7. Od soboty 1 października rozpoczyna się miesiąc różańcowy. Na nabożeństwa różańcowe zapraszamy od poniedziałku do piątku po Mszy św. wieczornej, w soboty i niedziele o godz. 16.15. Udziela się odpustu zupełnego wiernym, którzy odmawiają różaniec w kościele lub w rodzinie.
  8. W sobotę po nabożeństwie do Niepokalanego Serca Maryi zmiana Tajemnic Różańcowych. Od godz. 9.00 odwiedziny chorych i starszych Parafian – zgłoszenia w zakrystii.
  9. W przyszłą niedzielę po mszach św. zbiórka do puszek na potrzeby Caritas diecezji i parafii przeznaczona na wsparcie najbiedniejszych rodzin.
  10. Prosimy o rezerwację dziękczynnych intencji mszalnych na rok 2017. (rezerwacje mszy św. za zmarłych będą przyjmowane od października).

PODZIĘKOWANIA I PROŚBA O POMOC

Za wszelką pomoc i życzliwość, za modlitwy, prace i  złożone ofiary składamy gorące „Bóg zapłać”. Dziękujemy Paniom i Panom za dbałość o czystość i wystrój kościoła. W tym tygodniu w piątek o godz. 14.00 prosimy o pomoc w sprzątaniu kościoła.

Nadal gorąco apelujemy o pomoc duchową i materialną poprzez prace i ofiary według indywidualnych możliwości w naszym dziele budowy kościoła.