Ogłoszenia duszpasterskie od 4 do 11 lutego 2018

  1. Dziś V niedziela zwykła w ciągu roku. Spotykamy się z Jezusem, który uzdrawia nasze choroby i słabości. Powierzmy Mu więc siebie, nasze rodziny i cały kolejny tydzień naszych codziennych zajęć.
  2. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby naszej Parafii i budowy. Za wszystkie złożone ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać!” .
  3. Od poniedziałku rozpoczynamy drugi tydzień ferii zimowych. Z tej racji porządek Mszy św. w tygodniu wg podanego planu, od poniedziałku do czwartku msze św. rano, a w piątek o godz. 18.00 z nowenną do Bożego Miłosierdzia. W poniedziałek z racji wsp. św. Agaty poświęcamy chleb i wodę.
  4. W sobotę od godz. 16.00 do 17.00 zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w czasie której jest okazja do Sakramentu Pokuty.
  5. Także w sobotę 10 lutego Pielgrzymka Osób Starszych, Chorych, Niepełnosprawnych, Emerytów
    i Rencistów do Sanktuarium Matki Bożej w Lubecku za Lublińcem – początek w Lubecku o godz. 10.00.
  6. Rodziców dzieci I-szo Komunijnych informujemy, ze kolejne spotkanie z drugą przymiarką strojów komunijnych odbędzie się 14 lutego po mszy św. wieczornej. Obecność obowiązkowa.
  7. Zapraszamy dzieci i młodzież na letni wypoczynek w Łukęcinie nad morzem z ks. Robertem i Siostrą Jozuelą w terminie od 24 czerwca do 7 lipca br. Zgłoszenia i zapisy w zakrystii oraz w szkole u katechetów. Szczegóły na stronie internetowej www.kolonieletnie.eu oraz na plakacie.
  8. Zachęcamy do nabycia informatora, „Gościa Niedzielnego” oraz naszych parafialnych kalendarzy

Podziękowania

Bóg zapłać” wszystkim za wszelką pomoc: za modlitwy, prace i złożone ofiary materialne. Dziękujemy za dbałość o czystość, wystrój kościoła i obejścia, szczególnie za odśnieżanie w czasie opadów śniegu. Bóg zapłać za pomoc w rozebraniu dekoracji bożonarodzeniowej.

Dziękujemy Wszystkim, którzy w minionym roku przekazali 1% podatku na parafię. Również w nowym roku bardzo prosimy o tę formę wspierania Parafii.

Numer KRS 0000283966; cel Parafia Miłosierdzia Bożego-Gliwice.

Gorąco apelujemy o pomoc duchową i materialną w tym naszym dziele budowy kościoła, tym bardziej, że pozostajemy w obowiązku spłaty za obejście.