Ogłoszenia od 8 do 15 maja

  1. Dziś IV Niedziela Wielkanocna zwana niedzielą Dobrego Pasterza. Modlimy się za wszystkich powołanych do Służby Bożej i o nowe powołania kapłańskie i misyjne.
  2. Dziś o godz. 16.30 zapraszamy na kolejne nabożeństwo majowe, a w tygodniu po Mszach św. wieczornych. Starajmy się jak najliczniej uczestniczyć w tych nabożeństwach.
  3. W środę o godz. 18.00 zapraszamy dzieci na Mszę św. szkolną. Rodziców prosimy o przypominanie dzieciom o tym spotkaniu z Panem Jezusem.
  4. W piątek 13 maja obchodzimy pierwszy w tym roku Dzień Fatimski w 105 rocz. objawień. Wszystkich Parafian o godz. 19.00 zapraszamy na mszę św. fatimską w intencjach, które można składać w zakrystii. Po mszy św. nabożeństwo różańcowe w intencji pokoju na świecie zakończone procesją światła z figurą fatimską. O przygotowanie figury i rozważań prosimy Róże Różańcowe. (nie będzie mszy o godz. 18.00).
  5. W sobotę od godz. 16.00 okazja do Sakramentu Pokuty, a o godz.16.30 nabożeństwo majowe.
  6. 7. Przyszła niedziela jest III-cią w miesiącu, dlatego kolekta jest naszym specjalnym comiesięcznym darem na potrzeby Parafii, szczególnie na spłacenie drugiej części ryczałtu diecezjalnego na utrzymanie seminarium i instytucji diecezjalnych. Polecamy tę sprawę naszej modlitwie i ofiarności wg własnych możliwości.

PODZIĘKOWANIA i PROŚBY

Za wszelką pomoc i życzliwość składamy z serca płynące „Bóg zapłać”. Wyrazy wdzięczności składamy Paniom i Panom za dbałość o czystość i wystrój kościoła oraz obejścia. „Bóg zapłać” za modlitwy, prace i składane ofiary materialne, które można wpłacać na konto parafialne.

                         Konto bankowe: 32 1240 1343 1111 0000 2359 8113

Bóg Miłosierny niech błogosławi nam i naszym rodzinom i nas prowadzi po ścieżkach codzienności.

tel: 32 332 51 51; kancelaria czynna po Mszach św. email: mb_gliwice@kuria.gliwice.pl