Ogłoszenia duszpasterskie 20 do 27 sierpnia

1.Przeżywamy dziś XX niedzielę zwykłą w ciągu roku. W Ewangelii usłyszymy, że Pan Jezus bardzo wysoko ocenił wiarę niewiasty kananejskiej, proszącej o uzdrowienie córki. Jezus ma prawo oceniać naszą wiarę. Jego ocena jest sprawiedliwa i kompetentna. Ocenę stawia po dokonaniu pewnej próby, można powiedzieć, po zdaniu egzaminu. Ten egzamin dla kananejskiej matki był bardzo trudny, ale wynik wspaniały. Oby każdy z nas swoją wiarą na taką ocenę zasłużył.

Kolekta dzisiejszej III – ciej niedzieli miesiąca jest naszym specjalnym darem na potrzeby Parafii. Za wszystkie ofiary składamy „Bóg zapłać”.

2. Dziś o godz. 20.00 msza św. wieczorna.

3. W sobotę obchodzimy w naszej ojczyźnie Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej. Na Mszę św. z tej uroczystości zapraszamy rano o godz. 8.00.

PODZIĘKOWANIA

Za wszelką pomoc i życzliwość, za modlitwy, prace i  złożone ofiary materialne składamy z serca płynące  „Bóg zapłać”. Dziękujemy Paniom i Panom za dbałość o czystość i wystrój kościoła. Nadal gorąco apelujemy o pomoc duchową i materialną poprzez prace i ofiary według indywidualnych możliwości w naszym dziele budowy kościoła.

Szczęść Boże na cały tydzień naszych prac i wakacyjnego odpoczynku!