Ogłoszenia duszpasterskie od 8 do 15 lipca 2018

1.Przeżywamy dziś XIV niedzielę zwykłą w ciągu roku. W Liturgii Słowa spotykamy Chrystusa, który w swoim rodzinnym mieście nie mógł zdziałać żadnego cudu z powodu niedowiarstwa ziomków. Prośmy Boga, by nasze niedowiarstwo nie przeszkadzało Mu dokonywać cudów i w naszym życiu.

Kolekta dzisiejszej niedzieli jest naszym darem na potrzeby Parafii i  dokończenie prac przy obejściu kościoła. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

2. W piątek przypada dzień fatimski. Nie będzie Mszy św. o godz.18.00, a o godz. 19.00 zapraszamy na modlitwę różańcową. O godz. 20.00 Msza św. fatimska w intencjach, które można składać w zakrystii, po której procesja światła z figurą fatimską, o przygotowanie której prosimy Parafialny zespół „Caritas”.

3. W sobotę od godz. 16.00 do 17.00 zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w czasie której jest okazja do Sakramentu Pokuty.

4. Przyszła niedziela jest także III-cią w miesiącu, dlatego kolekta jest naszym specjalnym comiesięcznym darem – cegiełką na potrzeby naszej budowy.

5. Przypominamy, że obowiązuje letni porządek nabożeństw. W tygodniu codzienne jedna Msza św., a w niedziele Msza św. wieczorna o godz. 20.00. (nie ma Mszy św. o godz. 17.00). Kancelaria czynna tylko po mszach św.

6. Wszystkich zapisanych na pielgrzymkę do Rzymu i San Giovanni Rotundo we wrześniu w celu potwierdzenia udziału prosimy o wpłatę zaliczki. W ostatnich dniach z przyczyn losowych zwolniły się jeszcze miejsca. Chętnych zapraszamy do zapoznania się z programem, który można uzyskać w zakrystii.

PODZIĘKOWANIA i PROŚBY

Za wszelką pomoc i życzliwość, za modlitwy, prace i  złożone ofiary materialne składamy z serca płynące  „Bóg zapłać”. Dziękujemy Paniom i Panom za wszystkie prace dla Parafii i za dbałość o czystość i wystrój kościoła.

Trwają prace przy wykończeniu parkingów, oświetlenia zewnętrznego kościoła, amfiteatru i innej tzw. „małej architektury”, dlatego nadal gorąco apelujemy o pomoc duchową i materialną poprzez prace i ofiary według indywidualnych możliwości w naszym dziele budowy kościoła.

Szczęść Boże na cały tydzień naszych zajęć i wakacyjnego odpoczynku!

Konto bankowe: 32 1240 1343 1111 0000 2359 8113
tel: 32 332 51 51; kancelaria czynna po Mszach św.
email: m_gora@kuria.gliwice.pl