Ogłoszenia od 16 do 23 lipca

1.Dziś świętujemy XV niedzielę zwykła w ciągu roku. Usłyszymy, że Bóg swoje Słowo sieje hojnie, mówi do każdego, nawet do tych, którzy nie chcą czy jeszcze nie potrafią słuchać. Otwórzmy nasze serca na Jego Słowo, a Ono podpowie nam, jak się z naszymi troskami uporać i jak uniknąć oszukańczych sideł złudzeń i przereklamowanych obietnic.

2. Dzisiejsza niedziela jest III-cią w miesiącu, dlatego kolekta jest naszym specjalnym comiesięcznym darem – cegiełką na potrzeby kościoła i utrzymanie Parafii. Za wszystkie złożone ofiary, także wpłaty na konto parafii składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

3. Przypominamy, że do końca sierpnia obowiązuje wakacyjny porządek nabożeństw w tygodniu i w niedziele. Kancelaria czynna tylko po mszach św.

4. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czasie wakacji: w tygodniu od poniedziałku do czwartku do godz. 17.00. W piątki początek adoracji w kaplicy o godz. 8.00 i zakończenie przed mszą wieczorną.

5. W sobotę od godz. 16.00 do 16.45 okazja do Sakramentu Pokuty w czasie adoracji Najśw. Sakramentu.

PODZIĘKOWANIA i PROŚBY

Za wszelką pomoc i życzliwość składamy z serca płynące „Bóg zapłać”. Dziękujemy Paniom i Panom za dbałość o czystość i wystrój kościoła oraz obejścia oraz ofiarodawcom za składane ofiary materialne, które można wpłacać także na konto: 32 1240 1343 1111 0000 2359 8113

Szczęść Boże na cały tydzień naszych prac i wakacyjnego odpoczynku!
ZACHĘCAMY DO CODZIENNEJ ADORACJI NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU

kancelaria czynna po Mszach św. tel: 32 332 51 51; email: mb_gliwice@kuria.gliwice.pl